Sowa i Skarzyński piłkarzami Narwi

Piłka nożna 17 marca 2019 3 Komentarze

Mateusz Sowa i Paweł Skarzyński to kolejni zawodnicy, którzy wzmocnią ostrołęcką Narew. Na tydzień przed startem rozgrywek, klub potwierdził ich pozyskanie.

Mateusz Sowa i Paweł Skarzyński to kolejni zawodnicy, którzy wzmocnią ostrołęcką Narew. Na tydzień przed startem rozgrywek, klub potwierdził ich pozyskanie.

Mateusz Sowa ma 28 lat, występuje na pozycji pomocnika. Jest wychowankiem ŁKS Łomża. Ma za sobą występy w ostrołęckiej Narwi, pierwszy raz niebiesko-czerwone barwy założył w 2012 roku, występował w Narwi na boiskach III i IV ligi. Reprezentował też IV-ligową Tęczę Łyse. Ostatnio występował w Wissie Szczuczyn, także na poziomie czwartej ligi.

Z kolei Paweł Skarzyński to obrońca, który swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Narwi, występował też w Zniczu Pruszków oraz Koronie Ostrołęka. Teraz na zasadzie transferu definitywnego wrócił do Narwi. Co ważne, jest to młody zawodnik - w czerwcu skończy 20 lat.

Pierwszy ligowy mecz Narwi po zimowej przerwie już za tydzień na wyjeździe z Orłem Sypniewo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
23:51, 17 marca 2019

Gość

S S .................JACY KOPACZE TAKA LIGA


...
10:39, 18 marca 2019

Gość

Sowa bardzo dobry grajek


...
17:17, 20 marca 2019

Gość

20 lat a wazy 100kg dobry transfer a sowa tak tez dobry jak raz w tygodniu się pokaze na treningu ale doświadczeniem nadrobi , co z tego jak awans będzie ale z tymi ludzmi w okregowce co mecz po 8-0 zglos się markowski i kuzia tak się nastrzelaja bramek chyba po meczy piw haaaa , tylko korona  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.