Sparing Troszyna z III-ligowcem. To piąty sprawdzian tej zimy

Piłka nożna 18 lutego 2023 0 Komentarzy

Trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki był kolejnym sparingowym rywalem KS CK Troszyn. W meczu padło dziewięć bramek, a lepsza okazała się ekipa gospodarzy z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Do przerwy drużyna Świtu Nowy Dwór Mazowiecki prowadziła 4:1, a w drugiej połowie spotkanie było bardziej wyrównane. Ostatecznie skończyło się wynikiem 6:3 dla ekipy z Nowego Dworu.

Dwie bramki dla Świtu strzelił Arkadiusz Ciach, po jednej - Łukasz Sosnowski, Arkadiusz Gajewski, Mateusz Broda i Jewgen Radionow. Dla Troszyna strzelali Kolumbijczycy - Ruiz (dwukrotnie) i Junior.

W poprzednich meczach kontrolnych tej zimy Troszyn grał z Wissą Szczuczyn (2:0), Mławianką Mława (2:3), Jagiellonią II Białystok (2:2) i Olimpią Zambrów (1:1).