Sparingi. Jantarki sprawdziły formę z pierwszoligowcem

Piłka nożna 02 marca 2020 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka rozegrały sparing z pierwszoligowym zespołem Ząbkovii Ząbki. Dla ostrołęczanek była to dobra okazja nie tylko do podtrzymania rytmu meczowego, ale i nauki od wyżej notowanych rywalek.

Mecz podzielić można na dwie części: w pierwszej połowie wyżej notowane rywalki przeważały i zdobyły cztery gole. W drugich 45 minutach Jantarkom udało się przedzierać przez defensywę pierwszoligowca, czego efektem były dwie bramki - autorstwa Wiktorii Chludzińskiej i Aleksandry Draby. Wynik końcowy to 7:2 dla Ząbkovii. Warto podkreślić, że w drużynie z Ząbek zagrała wychowanka Jantaru Klaudia Płoska, zdobyła nawet dwie bramki.