Sparingi: Korona przegrała z ŁKS Łomża

Piłka nożna 11 marca 2019 3 Komentarze

Korona Ostrołęka przegrała z ŁKS Łomża 0:2 w sparingu, jaki odbył się na terenie drużyny z województwa podlaskiego.

W 44. minucie Michał Sadowski wykorzystał nieporozumienie w szeregach ostrołęczan i trafił do siatki na 1:0. Druga połowa zaczęła się od podwyższenia prowadzenia ŁKS-u. Bramkę dla Łomżan strzelił w 55. minucie Reinaldo Melao. W końcówce meczu sytuacje stworzyli sobie także piłkarze Korony, lecz zabrakło skutecznego wykończenia akcji, w jednym przypadku sędzia nie uznał bramki z powodu pozycji spalonej.

Ostatecznie to ŁKS wygrał ten mecz 2:0. Przed Koroną jeszcze jeden mecz sparingowy - z Mławianką Mława. A później już tylko liga!