Sparingi: Korona wygrywa z Wąsewem, Narew na remis z ŁKS Łomża

Piłka nożna 09 marca 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała KS Wąsewo 3:1 w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa. W tym samym czasie Narew Ostrołęka grała w Łomży z tamtejszym ŁKS i wywiozła korzystny wynik - remis.

Narew zremisowała z ŁKS Łomża (fot. archiwum eOstroleka.pl)

Podopieczni Tomasza Słowika już do przerwy rozstrzygnęli losy meczu. Szybka bramka zdobyta w drugiej minucie przez Sebastiana Rudzińskiego a po pół godziny poprawka Karola Kamionowskiego dały ostrołęczanom prowadzenie 2:0. W drugiej części gry trzecią bramkę zdobył Marcin Kraska. Goście strzelili bramkę w doliczonym czasie gry.

Narew Ostrołęka grała w Łomży z tamtejszym ŁKS, grającym w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej. Gospodarze strzelili bramkę za sprawą wychowanka Korony HiD, Przemysława Olesińskiego. Po przerwie wyrównał Piotr Strzeżysz i mecz zakończył się remisem 1:1.

Korona HiD Ostrołęka - KS Wąsewo 3:1 (2:0)
ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)