Sparingi: KS CK Troszyn wygrał z Narwią (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 24 lutego 2019 22 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał ostrołęcką Narew 6:1 w meczu, który wczoraj odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Witosa w Ostrołęce. Do przerwy było tylko 2:1 dla gości, lecz w drugiej połowie strzelili oni aż cztery gole.

Wynik meczu otworzył Daniel Wargulewski, strzelając pierwszą bramkę dla Troszyna. Później Narwianie doprowadzili do wyrównania za sprawą Kamila Gontarza. Kolejne momenty meczu należały już jednak do Troszyna. Trzy bramki strzelił Piotr Kamionowski, a po jednej dołożyli Piotr Kubat i Łukasz Bałazy. Skończyło się wynikiem 6:1 dla zespołu z ligi okręgowej.

Obie drużyny na początku marca czekają kolejne mecze testowe. KS CK Troszyn zmierzy się z Koroną Ostrołęka, a Narew ma zaplanowany mecz z Mazowszem Jednorożec.

Tak padła jedna z bramek dla KS CK:

...
17:39, 24 lutego 2019

troszyn nie wygrał tylko rozgromił narew po co awansowac podobne wyniki bedą pod warunkiem że awansujemy....ale z taką biedą kopaniną takim trenerem może nie być awansu i co dalej?

...
17:43, 24 lutego 2019

rzekuniak

Trenerze świadczy o twojej nieporadności  słabości co widzisz na boisku rozegrany rzut wolny Troszyniaków co robili zawodnicy w murze:)  wogóle trener był na meczu

...
19:53, 24 lutego 2019

Sobotka gra jakby sabotował trenera

...
20:16, 24 lutego 2019

Elo

Chyba na innym meczu byliśmy pierwsza połowa  dwa błędy Narwi troszyn się denerwować i płakał jak dzieciaki  w drugiej połowie to rezerwy Narwi grały

...
20:22, 24 lutego 2019

do wyżej

No właśnie na jakim meczu byłeś:)  bramki zawsze padają po błędach ale takie błędy jak popełniał zygmunt i pełtak to katastrofa od takich zawodników się wymaga ale to gwiazdorki w gadaniu pupilki trenera i oni moga wiele a co do rezerw do troszyn tez wystawił młodych nawet grający trener grał a w narwi majewski krawul jóżwiak to są rezerwy zejdz na ziemię

...
20:36, 24 lutego 2019

Koroniarz

Wynik może niepokoić ale w piłce wszystko idzie innymi torami.  Cieszcie się i wygrywajcie liczę za dwa lata na derby w 4 lidze wówczas będzie możliwość na stworzenie jednej silnej drużyny.  Pozdrawiam ale zdrowym okiem widać brak pomysłu w narwi.

...
20:48, 24 lutego 2019

derby napewno bedą tylko nie wiadomo w jakiej lidze zarząd ma pomysł na prowadzenie klubu sciąganie sponsorów tylko nie wypał z trenerami szarma na dwie ostatnie kolejki a teraz narolewski dużo ładnie gada zamydla oczy ale wynik sam trenerze nie przyjdzie

...
21:13, 24 lutego 2019

kibic

Nigdy tylko nie w Narwi żegna się trenera na trzy kolejki przed końcem a teraz Wielka selekcja w Ostrołęce życzę Narewce wszystkiego dobrego ale zarząd powinien być bardziej odpowiedzialny .

ocena: 100%         zgłoś
...
21:59, 24 lutego 2019

Rafał to boli mogli poczekać do końca rundy i tak za długo cię trzymali teraz śpij o Jantarze śnij

...
22:10, 24 lutego 2019

Rafal raczej sie nie zali w komentarzach to raczej ktos inny z jego bliskiego otoczenia

N+

Pełtak z Zygmuntem grają słabo a Grocha oddaliście do Kadzidła bez zawahania.. oby się to wam nie zemściło

...
06:14, 25 lutego 2019

Sklep z butami

Sponsor klubu KS powinien zadbać o zakup pary butów dla jednego z graczy,

...
07:41, 25 lutego 2019

Po pierwsze. W pierwszej połowie ewident karny dla Troszyna i setka Janka. Czyli 4-1 mogło być. Po drugie. Niech ktoś mi tu nie pier... ż w drugiej połowie rezerwy graly. A w Troszynie to nie mają rezerw. Drużyna to nie 11 ludzi a20 albo i więcej. Po trzecie z taką ofensywą i obroncami.(3ludzi nadwaga i jeden co dużo gada a malo robi)

...
07:44, 25 lutego 2019

To można w bierki pograć. Po czwarte z tym trenerem nie ma szans na awans. Mydli oczy i gra swoimi ludzi nie koniecznie lepszymi. Po piąte Sowa dalej zamyla. Przyjdzie liga, będzie sianko- będzie granko.

rzekuniak

większość komentujących ma rację tylko szkoda ludzi z zarządu bo wkładają w to co robia dużo serca zaangażowania a życie pokaże trener nie zrobi awansu odejdzie w połowie sezonu tak jak to zrobił juz inny trener w baranowie co do składu dwóch z nadwagą biega po bokach obrony a w środku dwóch wybitnych mówców tylko do gadania

kib

Spokojnie mamy kasę i media kamerowe za nami. Będzie dobrze !!!

...
10:19, 25 lutego 2019

jak na A klasę jest dobrze panowie będzie dobrze po co mamy awansować stać nas jak pokazał Troszyn na zabawę  w tej klasie rozgrywkowej

Jarząbek

Czytam powyższe komentarze i nie mogę uwierzyć:) Parafrazując znaną osobistość: "To naprawdę, te plemniki co wygrały?!"  Poziom komentarzy ...piłkarski. Na to właśnie idą największe pieniądze z miejskich dotacji:))