Sparingi. Narew grała ze Śniadowem i Makowianką

Piłka nożna 15 lutego 2020 12 Komentarzy

Kolejne test-mecze mają za sobą piłkarze Narwi Ostrołęka. Podopieczni Dariusza Narolewskiego zmierzyli się w środę 12 lutego z KS Śniadowo i w sobotę 15 lutego z Makowianką Maków Mazowiecki. Oba spotkania wygrali rywale.

W meczu z KS Śniadowo drużyna gości zdobyła po jednej bramce w każdej połowie. Drużyna Narwi nie odpowiedziała na trafienia rywali, a szczególną ozdobą meczu - jak informują obserwatorzy - była druga bramka dla Śniadowa, bezpośrednio z rzutu wolnego.

Z kolei w meczu z Makowianką różnicę zrobił niezawodny Kamil Majkowski, który ustrzelił hat-tricka dla gości, dając im wygraną. Gola dla Narwi strzelił Mateusz Mocarski.

Narew Ostrołęka – KS Śniadowo 0:2 (0:1)

Narew (I połowa): Stepnowski – Niedźwiecki, Pełtak, Borkowski, Popieniek – Mocarski, Strzeżysz, Karwowski, Dąbrowski, Jastrzębski – Olesiński. II połowa: A. Drężek – Dworecki, Ochrimenko, Cendrowski, Ludwiczak – K. Drężek (Sęk) , Białobrzeski, Turek, Gontarz, Kuzia – Kiernozek.

Narew Ostrołęka – Makowianka Maków Mazowiecki 1:3 (1:1)
Bramki: Mocarski 16 – Majkowski 32 (k), 47, 58

Narew (I połowa): Radczenko – Cendrowski, Borkowski, Pełtak, Ludwiczak – Gontarz, Kuzia, Strzeżysz, K. Jastrzębski, Mocarski – Olesiński. Oraz: Stepnowski – Niedźwiecki, Karwowski, Popieniek, Kiernozek, Ochrimenko, Turek, Dąbrowski, K. Drężek, Dworecki, Białobrzeski.

...
18:00, 15 lutego 2020

panowie leją nas wszyscy nawet rzekuń co się dzieje? nie mówmy że nic się nie stało

...
19:35, 15 lutego 2020

@

Hahaha,szykuje się powtórka a Tęczy Łyse.Dobrze żarło aż się ze...ło.Rozgonić to póki kasa nie wydana a odzyskane środki przekazać na dyscyplinę z wynikami,nie tylko na okręgowym podwórku

...
21:09, 15 lutego 2020

z boku

Widać z tych sparingów, że trener buduje nową drużynę. Ale czy zdąży i czy nowi (starzy) zawodnicy zgrają się już za niecały miesiąc? Ma dużo zawodników, ale są na rożnym etapie przygotowawczym i nie widać jeszcze zgrania. Gra tylko 11 zawodników. Trener już powinien w sparingach typować 2 składy I i II jako przyszły rezerwowy i również równocześnie kontraktować sparingi. A tak zmarnowany czas pozostałych zawodników jako zmienników, Nie widać, aby ten zespół w tym sezonie awansował. typuje 3-4 miejsce za Troszynem, Mławą, Nasielskiem, mocny będzie Ciechanów. Tym bardziej, że szykują się wyjazdy jeden po drugim do Nasielska,Troszyna i Mławy w ciągu pierwszych 6 kolejek będziemy wiedzieli czy mają szansę, czy ją zmarnują. Mimo to powodzenia w utrzymaniu 1 miejsca do końca rozgrywek.

...
22:00, 15 lutego 2020

Znawcy/hejterzy pogadamy w połowie czerwca. Pozdro.

Kibic z powiatu

Fakt jest taki. 6 spotkań 1 zwycięstwo z przeciętną Nadnarwianka i 5 porażek, nawet z takimi tuzami jak Rzekuń czy Śniadowo. Gra jest na prawdę momentami nudna i jeszcze nikt tutaj tego nie napisał, ale gołym okiem widać, że 37 letni Mariusz Marczak to 75% drużyny, to też trochę słabe. Do tego po co pisać o test meczu? Test mecz to 11 nowych zawodników,  a mimo wszystko w Narwi ciągle grają Ci sami tylko w różnych wymiarach, na różnych pozycjach w zależności od meczu, ale 20 kilka nazwisk przejawia się ciągle tych samych. Darek Jastrzębski grał w sparingach kilku, w ostatnich dwóch nie grał czyli nie przychodzi do Narwi? Kiernozek gra 6 sparingów a nadal nie wie czy oficjalnie jest zawodnikiem Narwi, delikatnie mówiąc są trochę jaja.

...
14:39, 16 lutego 2020

znawca

Jest takie powiedzenie " Głupiemu się pół roboty nie pokazuje "

...
23:13, 16 lutego 2020

Przyjaciel.

Prezesie Kamilu odpuszczenie takich zawodników jak sobotka czy bramkarz z korony a przygarnięcie na sile słabych Jastrzębski z korony czy Kiernozek z rzekunia to porażka nie trenera tylko zarządu. W bramce Ukrainiec mega słabo wyglada Mlody w głowie słabo jak mu się znów na drugiego szykuje.

...
23:41, 16 lutego 2020

"Przyjacielu", Kiernozek nigdy nie grał w Rzekuniance ... to utalentowany wychowanek Korony

...
07:17, 17 lutego 2020

kibic

Do ''z boku''
Po czym sądzisz, że Ciechanów będzie mocny? Bo chyba nie po tym, że ściągnęli Janczyka......

...
11:53, 17 lutego 2020

mamy problemy ze strzelaniem bramek obrona dziurawa bramkarz słaby mława dwa sparingi i strzela 22 bramki traci jedną

...
23:53, 17 lutego 2020

kibic

ja to sie zastanawiam co tam jeszcze robi popieniek przeciesz to 100kg wazy i to obronca , śmiech na sali a taki dworecki od pola wlasnego bramkowego do drugiego pola bramkowego non stop i dobry technicznie , czy ten trener jest ślepy????