Sparingi. Narew na remis z ŁKS Łomża. A na innych stadionach...[WYNIKI]

Piłka nożna 24 lipca 2022 0 Komentarzy

Za nami kolejny sparingowy weekend. Drużyny z naszego regionu testowały swoją formę w ramach przygotowań do sezonu 2022/23, od IV ligi do B Klasy. Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Ostrołęce, gdzie Narew zmierzyła się z Łomżyńskim Klubem Sportowym.

Remisem zakończyło się sparingowe starcie Narwi Ostrołęka z ŁKS Łomża. Łomża objęła prowadzenie w 12. minucie po rzucie karnym, który wykonał Marcin Świderski (ostatnio KS CK Troszyn). Dwanaście minut później było już 1:1 po strzale z woleja w wykonaniu Damiana Gałązki. Narwianie mieli jeszcze wiele okazji (w tym poprzeczki Kubła i Gałązki), ale ostatecznie skończyło się wynikiem 1:1. Progres, w porównaniu do meczu z Rzekunianką, był widoczny.

Trener Marek Marciniak po meczu w rozmowie z Mateuszem Delugą z klubowych mediów MZKS Narew przyznał, że jest niedosyt, bo Narew wypracowała sobie wiele okazji do zdobycia gola, ale jest zadowolony z postawy zespołu w meczu.

Sparingi. Grały także inne lokalne drużyny

W Troszynie miejscowy KS CK pokonał Ursusa Warszawa 3:1. "Mocny przeciwnik" - przyznali rywale po meczu.

Aldo Bartnik Myszyniec w test-meczu zremisował z Orzycem Chorzele 3:3. Dwie bramki zdobył Mateusz Krajza, jedną Mateusz Bałdyga.

W pierwszym letnim sparingu gracze ULKS Ołdaki pokonali Orz Goworowo 5:1. Bramki dla ULKS zdobyli Szymon Brzostek (trzy), Radosław Żerański i Kamil Składanek. Dla Orza - Jakub Grabowski.

W sparingu spotkały się także ekipy GKS Łyse i Kurpika Kadzidło. Lepszy był Kurpik, wygrywając 2:1 po golach Karola Antoszewskiego i Przemysława Śnietki. Dla GKS trafił Adrian Gwiazda.

Druga drużyna Narwi Ostrołęka zremisowała 1:1 z Rzekunianką Rzekuń. Gola dla Narwi strzelił Kacper Bąk, dla Rzekunianki Adrian Wołejszo.