Sparingi: Narew Ostrołęka wygrywa z GLKS Lelis (zdjęcia)

Piłka nożna 22 lutego 2018 11 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka pokonali ligowego rywala GLKS Lelis 5:2 w spotkaniu sparingowym rozegranym we wczorajszy wieczór przy Witosa 1. Przenikliwy mróz nie był sprzymierzeńcem piłkarzy, ale zadbali oni o to, by bramek nie zabrakło.

Do przerwy Narew prowadziła 3:0, w drugiej połowie obie drużyny strzeliły po dwa gole. Bramki dla ostrołęckiej Narwi strzelali: Marcin Kobrzyński dwie, Kamil Gontarz dwie i Michał Markowski jedną. Grano dwa razy po 40 minut.

Narew Ostrołęka zagrała w składzie: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Przyborowski – Choroszewski, Bednarczyk, Jóźwiak, Gontarz, Bolc – Markowski, Kobrzyński. Oraz: Dudek – Podgajny, Popieniek.

...
08:57, 22 lutego 2018

Kibic narwi

Takie mecze kontrolne są. też potrzebne mogli pograc ci którzy do tej pory  grali mniej.Wynik ok tym bardzìej że nie bylo 7 ludzi

...
10:32, 22 lutego 2018

Ozi

Sklad Lelisa?

...
10:33, 22 lutego 2018

Nie pisz głupot ze takie mecze są potrzebne☺ większość ludzi była i zadaje pytanie trenerowi dlaczego w takim sparingu nie powołuje mlodziezy która się wyróżnia i daję im się ograć? Czy tylko sparing był po to żeby poprawić morale drużynie w drużynie i wygrać wreszcie jakiś sparing.

...
10:54, 22 lutego 2018

Potrzebne sa bo bylo zalozenie zeby duzo biegac i duzo biegalismy a mlodzi maja swoje sparingi panie komentatorze

...
11:07, 22 lutego 2018

Chłopie co ty piszezsz? Załozenia zeby duzo biegać to w innych sparingach mają stać:)   a skąd wiesz ile przebiegli w tym meczu? Byłem i widziałem a co do młodziezy gość ma racje bo wpowinni dostać szansę z takim przeciwnikiem

...
15:27, 22 lutego 2018

kibic

w obronie trenera napiszę tylko tyle, ze ta młodzież od trenera Malanowskiego jest na tyle słaba, że nikt z nich nie nadaje się w chwili obecnej do seniorów. W lidze będą baty wysokie dostawali.  Pozdrawiam i dajcie już spokój trenerowi Koskowi, bo to jego sprawa kogo wystawia i na kogo stawia w meczach.

...
23:25, 22 lutego 2018

Odczepcie się od trenera

Fajnie komentować z boku. Odczepcie się od trenera.Ma jakąś myśl to niech realizuję. na koniec sezonu będą oceny. A co do juniorów to niech grają na swoim poziomie bo niestety jeszcze im daleko. Bardziej bym był zaniepokojony nimi bo to nasz przyszłość. widać teraz jak daleka jest piłka seniorską od juniorskiej nawet w B klasie!!! mam nadzieję że od trenera Malanowaniego ktoś się nam przyda bo do Płocka to raczej nikt nie trafi.

...
01:21, 23 lutego 2018

Na razie to nie trener tylko podróbka trenera☺  skończył chłopak awf ale po takiej szkole nie każdy może nazwać się trenerem bo zawsze trenera bronią wyniki itd a co ten pseudo trenerek osiągnął? Ściągnął kilku kopaczy do Narwi z Ligii halowej typu Lutek Markowski itd a tak szczerze to B klasa a jak zrobią awans to wtedy możemy coś więcej powiedzieć ale na dzień dzisiejszy kosek to nieporuzemienie .

...
07:15, 23 lutego 2018

Na pewno Kosek ma lepszy warsztat od takich Slowikow itd

...
07:31, 23 lutego 2018

Teraz ktoś z tym warsztatem pojechał ☺ trenerowi z Narwi daleko do Puławskiego,Truszkowskiego,Słowika,Szaramy a warsztat to może ma dobry w garażu ☺

...
09:34, 23 lutego 2018

Kibic narwi

Do gościa  z 10.33 To Ty nie pisz głupot każdy sparing jest lepszy od treningu i każdy trener Ci to powie znawco. Jaka większość ludzi była, nie było 8 chłopaków   w tym 6/7  z podstawowego skladu