Sparingi. Narew remisuje z Orłem Sypniewo

Piłka nożna 26 lutego 2018 10 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają za sobą szósty mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej B Klasy ostrołęckiej. Tym razem podopieczni Rafała Koska zmierzyli się z A Klasowym Orłem Sypniewo i musieli radzić sobie... bez bramkarza. Z konieczności na tej pozycji zagrał Adam Mierzejewski. Wynik był jednak pozytywny.W pierwszej połowie przewagę mieli piłkarze Orła, co potwierdziła zdobyta bramka. Po zmianie stron obraz gry był jednak zupełnie inny - Narwianie w 64. minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Tomasza Jóźwiaka. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie, było 1:1. Wynik korzystny, biorąc pod uwagę osłabienie Narwian: zagrali oni bowiem bez bramkarza. Między słupkami stanął nominalny obrońca Adam Mierzejewski.

- Szymon Domalewski i Mateusz Dudek grali sparing z juniorami tuż po meczu pierwszej drużyny, Daniel Woźniak już kilka dni temu poinformował o nieobecności, a powołany na mecz Igor Kaliszewski musiał nagle wyjechać na studia. Karol Wesołowski nie wznowił treningów w tym roku - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Narwi.

W kolejnym sparingu - 4 marca - Narew ma zmierzyć się z KS Śniadowo.

Narew Ostrołęka – Orzeł Sypniewo 1:1 (0:1)
Bramka dla Narwi: Tomasz Jóźwiak 64

Narew Ostrołęka: A. Mierzejewski – Dziczek, Młynarski, Dąbrowski – Bolc, Chorążewicz, Gontarz, Jóźwiak, Wysocki – Kobrzyński, Markowski. Oraz: Przyborowski, Popieniek, Podgajny, Chaberek, Choroszewski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:39, 26 lutego 2018

Gość

Panowie wstyd żeby na sparingu zabrakło bramkarza a jak napisane jest w newsie można było dać szansę młodemu z juinorów. Trener wiedział że nie bedzie miał do dyspozycji swoich dwóch bramkarzy a tak to wyglądało jak LZS takie podejście jest karygodne i nie fer wobec kibiców.

ocena: -         zgłoś
...
13:00, 26 lutego 2018

Kibic

Powiem szczerze, że ten Mierzejewski uratował Narew kilka razy bo tak to by była porażka.

ocena: -         zgłoś
...
15:14, 26 lutego 2018

aaa

To tylko kwestia dogadania między trenerami, najwidoczniej coś nie pykło

ocena: -         zgłoś
...
17:35, 26 lutego 2018

Byłem widziałem

Gdyby nie Mierzejewski Narew, by przegrała. Bardzo fajnie zagrało kilku chłopaków z Sypniewa, szczególnie z przodu.W drugiej połowie jakieś chyba rozprężenie w sypniewie albo zmiany. Co do Narwi brak lidera, gra przewidywalna, chociaż w drugiej połowie poprawiła się.

ocena: -         zgłoś
...
21:07, 26 lutego 2018

Kibic narw

Do byłem.Co ty chłopie piszesz jakie zmiany w Sypniewie  mieli jednego.Mecz wyrównany pierwsza połowa dla gości  druga dla Narwi.Wynik sprawiedliwy

ocena: -         zgłoś
...
22:27, 26 lutego 2018

Gość

Poprawy nie ma żadnej a jedynie progres w grze widzą ci co jeszcze wierzą w awanas i sam trener a co do sytuacji z bramkarzem to karygodne żeby taki klub nie mial bramkarza w sparingu widać wina leży po winie trenera bo podstawowi bramkarze byli usprawiedliwiwni  

ocena: -         zgłoś
...
13:16, 27 lutego 2018

Kibic

To nie trener na to lige niech jantarkiprowadzi ale stamad i go wyje,,,bali graj zloweku amatorami z rzekunia i nocnej ligi to na slaskspadaj, do c- klasy , czy ci nie wstyd rake wyniki . Gowno ci zależy na narwi grałeś tylko w juniorach co szlo im super, a ty tylko zazdrosciles , nawet chyba na boisku nie byles , to drużynę powinien prowadzisz pan szarama a nie gnoj ,

ocena: -         zgłoś
...
15:10, 27 lutego 2018

Gość

chyba niektórym mrozy za mocno na głowę podziałały
na miejscu klubu bym sprawdził IP takiego typa jak "Kibic" z 13:16 i do sądu
karać takich hejterów to będzie lepiej

ocena: -         zgłoś
...
17:14, 27 lutego 2018

Gość

Za prawdę nie wolno się gniewać

ocena: -         zgłoś
...
10:32, 28 lutego 2018

Gość

Jeżeli nie będzie awansu to trener się zawinie i co zrobi zarząd ? Kolejny trener i kolejny zmarnowany rok

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.