Sparingi. Pierwsze starcia Narwi i Troszyna

Piłka nożna 26 stycznia 2021 3 Komentarze

Dwie drużyny Narwi Ostrołęka oraz KS CK Troszyn mają już za sobą pierwsze sparingi w ramach przygotowań do rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej. Jeden mecz zakończył się bezbramkowo, w pozostałych padło wiele goli.

O remisowym sparingu Narwi Ostrołęka z Wissą Szczuczyn (0:0) pisaliśmy już w naszym serwisie.

Pierwsze test-mecze rozegrała też już ekipa Narwi II Ostrołęka, występująca w B Klasie. W ubiegłą środę Narew II zagrała w Warszawie z Escolą i przegrała 2:8, bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli Damian Klec i Kacper Sokołowski. W kolejnym starciu drugi zespół Narwi wygrał 5:3 z juniorami APN Narew Ostrołęka. Bramki dla Narwi II strzelili Szymon Szczepanek (trzy), Aleksander Dmochowski i Łukasz Olbryś, z kolei dla juniorów APN Narew - Kacper Ciecierski (dwa) i Arman Kirakosyan. 

Serię meczów sparingowych rozpoczął także KS CK Troszyn. IV-ligowiec zmierzył się na wyjeździe z Błonianką Błonie (III liga) i przegrał 0:7.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:20, 26 stycznia 2021

Kurp

Bartnik i tak rządzi w powiecie

ocena: -         zgłoś
...
22:03, 26 stycznia 2021

Gmoch

Bartnik aawwansuej  :)  

ocena: -         zgłoś
...
12:38, 27 stycznia 2021

kibic

Nie awansują bo trenerek co robi czary mary z awansami uciekl bo za rok druzyna sie rozpadnie , podkulil ogon z prezesikem w rurkach ktory podczas meczu jak jes niekozystny jak u siebie 1-5 z dlugosiodlem opuszca druzyne , osiol jednym slowem  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.