Sparingi. Wygrana KS CK Troszyn z Ostrovią

Piłka nożna 30 marca 2021 0 Komentarzy

Piłkarze KS CK Troszyn rozegrali w piątek kolejny sparing w ramach przygotowań do rozgrywek rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie płocko-ciechanowsko-ostrołęckiej. W spotkaniu rozegranym w Łomży pokonali Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:1.

Wszystkie bramki w tym sparingu padły w drugiej połowie. W 71. minucie bramkę dla Troszyna zdobył Maciej Staszczuk, później Ostrovia wyrównała, ale w 80. minucie zwycięskiego gola dla KS CK strzelił Marcin Świderski.

KS CK Troszyn zagrał w składzie: Kowalski - Malinowski, Jóźwik, Cychol, Przemysław Modzelewski, Górski, M. Świderski, Ł. Świderski, Dzbeński, Stepnowski, D. Dzwonkowski. Ponadto grali: Gąska, Bajor, Bałas, Grodzki, Szklanko, K. Kamionowski, Staszczuk.