Sparingowe derby Ostrołęki: Narew lepsza od Korony [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 09 sierpnia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Koronę Ostrołęka 4:1 w sparingowych derbach Ostrołęki, które odbyły się 9 sierpnia na stadionie przy ul. Partyzantów.Mecz lepiej rozpoczęli gracze Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza. Popularny "Łyżwa" swoją charyzmą na ławce mógłby obdzielić wielu trenerów, co widać było podczas sobotniego starcia. Były bramkarz Narwi głośnymi okrzykami mobilizował niebiesko-żołtych a Ci odpłacili się piękną akcją, po której do siatki trafił Paweł Dzbeński. Do przerwy Korona prowadziła 1:0 i w sparingowych derbach pachniało niespodzianką.

W drugiej połowie do roboty wzięli się jednak podopieczni trenera Narolewskiego. Wyrównał Cezary Stachowicz, kolejne gole dla Narwi były dziełem Mateusza Sowy i Tomasza Niedźwieckiego. Wynik meczu ustalił niezawodny Stachowicz i czwartoligowcy wygrali ten mecz 4:1. Pierwsza połowa pokazała jednak, że również w Koronie drzemie spory potencjał, co zwiastuje duże emocje w rozgrywkach ligi okręgowej.

W barwach Narwi wystąpili nowi pomocnicy - Marcin Gałązka z Wissy Szczuczyn, jak również Krzysztof Majewski - ostatnio piłkarz Korony.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.