Sparingowe Derby Ostrołęki: Narew ograła Koronę HiD

Piłka nożna 01 marca 2013 Komentarzy

W środę, 27 lutego, na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce odbył się sparingowy mecz dwóch ostrołęckich drużyn. W pojedynku Narwi z Koroną HiD wyraźnie lepsza okazała się pierwsza z tych ekip.

Narew lepsza w sparingu od Korony HiD

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 20. minucie. Do siatki trafił napastnik niebiesko-czerwonych, Tomasz Niedźwiecki. Tuż przed gwizdkiem na przerwę, drugą bramkę dla Narwi dorzucił Dominik Dzwonkowski.

Po przerwie Narew była nadal lepszą ekipą. W 68. minucie Jakub Zalewski wykorzystał rzut karny po faulu na Karolu Pietrasiaku i Narew prowadziła 3:0. Dwie minuty później arbiter zawodów podyktował "jedenastkę" dla Korony HiD. Wykorzystał ją Patryk Wysocki, zdobywając honorowego gola dla niebiesko-żółtych.

W ostatniej minucie meczu czwartego gola dla Narwi strzelił Piotr Kubat i mecz zakończył się wynikiem 4:1. Warto dodać, że Narew była dopingowana przez grupę ponad 50 kibiców, którzy zaprezentowali transparent upamiętniający Żołnierzy Wyklętych -"Ku waszej pamięci Żołnierze Wyklęci".

Narew Ostrołęka - Korona HiD Ostrołęka 4:1 (2:0)
Niedźwiecki, Dzwonkowski, Zalewski (karny), Kubat - Wysocki (karny)