zdjecie 2866

Sparingowe potyczki. Podsumowanie weekendu

Piłka nożna 05 marca 2019 0 Komentarzy

W poprzedni weekend nasze regionalne ekipy piłkarskie rywalizowały w kolejnych sparingach. Liga tuż tuż, więc trzeba powoli łapać formę. Zobacz, jakie padły wyniki.

W poprzedni weekend nasze regionalne ekipy piłkarskie rywalizowały w kolejnych sparingach. Liga tuż tuż, więc trzeba powoli łapać formę. Zobacz, jakie padły wyniki.

O meczach ostrołęckich drużyn już pisaliśmy - o Narwi i Koronie.

KS CK Troszyn zmierzył się z ostrołęcką Koroną i przegrał ten mecz 1:2 po golu Patryka Gumowskiego. Co ciekawe, była to pierwsza porażka KS CK w tym okresie przygotowawczym, a drużyna z powiatu ostrołęckiego rozgrywała już szóste spotkanie.

Aldo Bartnik Myszyniec zmierzył się z B-Klasowym GUKS Krasnosielc i wygrał ten mecz 5:3. Bramki strzelali Mateusz Krajza (dwie), Maciej Szymański, Adam Kobus i Szymon Kulas. Piłkarze z Myszyńca na razie imponują formą - na pięć sparingów wygrali cztery.

Piłkarze Kurpika Kadzidło mieli w ten weekend sparować z MKS Ruciane Nida i MKS Szczytno, lecz sparingi zostały odwołane z powodów osobistych.

Rzekunianka Rzekuń w ten weekend grała z Koroną II Ostrołęka i przegrała ten mecz 0:2. Dotychczasowy sparingowy bilans Rzekunia to dwa zwycięstwa i tyle samo porażek.

Świt Baranowo odniósł trzecie z rzędu sparingowe zwycięstwo. Tym razem pokonując GKS Andrzejewo 3:1 po golach Marcina Dobrzyńskiego (dwóch) i Pawła Zarjewskiego.

Przechodzimy do B Klasy. Ekipa ULKS Ołdaki sprawiła sporą niespodziankę, pokonując IV-ligowy KS Śniadowo 3:1. Jedna z bramek dla ULKS była samobójcza, dwie pozostałe strzelili Tomasz Ciecierski i Szymon Brzostek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.