zdjecie 7612

Sparingowy weekend ostrołęckich drużyn

Piłka nożna 26 stycznia 2018 2 Komentarze

W nadchodzący weekend kibice piłki nożnej będą mogli obejrzeć aż trzy towarzyskie starcia ostrołęckich drużyn na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa.

W nadchodzący weekend kibice piłki nożnej będą mogli obejrzeć aż trzy towarzyskie starcia ostrołęckich drużyn na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa.

W sobotę 27 stycznia o godz. 10.00 na boisko wybiegną piłkarze Narwi Ostrołęka. Wicelider B Klasy zmierzy się z występującą w lidze okręgowej Nadnarwianką Pułtusk. Dla podopiecznych Rafała Koska będzie to pierwszy sprawdzian w zimowych przygotowaniach do rundy wiosennej.

Tego samego dnia o 13.00 odbędzie się mecz lidera IV ligi Korony Ostrołęka. Podopieczni Marcina Truszkowskiego w pierwszym sparingu przegrali 3:5 z Olimpią Zambrów, a tym razem zmierzą się z 4. drużyną IV ligi podlaskiej Warmią Grajewo.

W niedzielę 28 stycznia o 13.00 do gry przystąpią B klasowe rezerwy Korony. Zmierzą się one z reprezentantem powiatu ostrołęckiego w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej - KS CK Troszyn.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:47, 26 stycznia 2018

Znawca

Bez głupich komentarzy. Brawo.
Widzimy się na boiskach.


...
00:44, 28 stycznia 2018

james henry

Poszukuje kredytu na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, mieszkania, kredyty samochodowe, pożyczki studenckie, konsolidację pożyczek, pożyczki niezabezpieczone, kapitał podwyższonego ryzyka itp. Albo odmawia się kredytu z banku lub umów z jednej lub więcej przyczyn finansowych. Najprawdopodobniej jest to jego decyzja kredytowa! Jestem pastorem prywatnego pożyczkodawcy, pożyczką dla firm i osób prywatnych o niskiej i przystępnej stopie procentowej w wysokości 3%. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby uzdrowić po przeniesieniu pożyczki w ciągu 48 godzin. KONTAKT (makeke1122@gmail.com)

Szczegółowe informacje o aplikacji

Nazwa:
Numer Whatsapp:
Identyfikator książki twarzy:
Data urodzenia:
Piętro:
Stan:
Adres:
Lokalizacja
Stan:
stan
K raj:
Telefon:
El. adres:
Cel statusu pożyczki:
Kwota kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Miesięczny dochód netto.

Wróć do mnie tak szybko, jak to możliwe, korzystając z tych informacji
Aby uzyskać więcej informacji.
Mam nadzieję usłyszeć od ciebie.

makeke1122@gmail.com

Dziękuję i Bóg zapłać,

Panie James.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.