zdjecie 8196
zdjecie 8196

Spełnione marzenia młodych piłkarzy Korony

Piłka nożna 10 marca 2017 5 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka z roczników 2009 i 2010 wezmą udział w turniejach Klubowych Mistrzostw Polski 2017. Towarzystwo w jakim się znaleźli jest doborowe - wśród uczestników zmagań nie brakuje bowiem uznanych marek. Udział ostrołęczan w tych zmaganiach jest możliwy dzięki zaangażowaniu sztabu szkoleniowego, rodziców i sponsorów.

Klubowe Mistrzostwa rocznika 2007/2008/2009/2010 to ogólnopolski turniej piłki nożnej dla najmłodszych roczników. W turnieju biorą udział najlepsze dziecięce drużyny w Polsce. Mistrzostwa są prowadzone w kilku rocznikach, Korona wystawi swoje drużyny w rywalizacji roczników 2009 i 2010. Obie ekipy prowadzi trener Piotr Karczewski.

Potencjalni rywale Korony to uznane w Polsce marki piłkarskie. W roczniku 2009 z niebiesko-żółtymi rywalizować będą m.in. Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków, Lech Poznań czy Zagłębie Sosnowiec. W rywalizacji rok młodszych piłkarzy także zagrają znane w Polsce kluby - wspomniana już Legia i Polonia, a także Pogoń Szczecin. Nie trzeba więc dodawać, że rywalizacja zapowiada się nie tylko ciekawie, ale i prestiżowo. Dziś odbędzie się losowanie turniejowych gier. Eliminacje do głównego finału KMP odbędą się w kwietniu i maju, z kolei 11 czerwca rozegrany zostanie wielki finał na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej. O poczynaniach młodych adeptów Korony będziemy informować w naszym serwisie.

Sam udział Korony w takim przedsięwzięciu jest sporym wydarzeniem. Nie byłby on możliwy gdyby nie wielkie wsparcie osób mocno zaangażowanych w rozwój młodzieżowej piłki nożnej.

- Wszystko za sprawą usilnych działań trenera i rodziców chłopców. Szczególne podziękowania dla pana Tomasza Dąbkowskiego, taty Xaviera. Patronat nad naszymi drużynami oraz wsparcie finansowe zapewniły nam Browary Regionalne Jakubiak Browar Ciechan. Serdecznie dziękujemy panom Markowi Jakubiakowi oraz Krzysztofowi Fałdowskiemu. Dzięki Panom spełniają się dziecięce marzenia - komentuje zadowolony trener Piotr Karczewski.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:36, 10 marca 2017

INKA

Życzę powodzenia!!!


...
16:23, 10 marca 2017

Penorio

Super panie pośle, ze stawia pan na młodzież :-)


...
18:14, 10 marca 2017

Gość

P. Marku wielki szacunek


...
20:05, 10 marca 2017

Gość

tylko dodam, ze to jest komercyjny turniej pana z klubu "Syrenka Soccer School". Wbrew nazwie nie są to mistrzostwa Polski :) Ale obsada doborowa, więc warto tam być


...
00:35, 11 marca 2017

Gość

Fajnie że ktoś nawet nie z Ostrołęki jest w stanie wesprzeć takie przedsięwzięcia. Brawo Panie Marku.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.