zdjecie 266

SPORTowa Ostrołęka: Polub nas na Facebooku!

Inne 11 września 2016 Komentarzy

Liczby nie kłamią: SPORTowa Ostrołęka to najszybciej rozwijająca się strona sportowa z Ostrołęki i okolic na Facebooku. Dziękujemy za zaufanie i prosimy o więcej!

Liczby nie kłamią: SPORTowa Ostrołęka to najszybciej rozwijająca się strona sportowa z Ostrołęki i okolic na Facebooku. Dziękujemy za zaufanie i prosimy o więcej!

Już wkrótce w naszym serwisie opublikujemy drugą edycję rankingu popularności ostrołęckich klubów na najpopularniejszym portalu społecznościowym - Facebooku. Stanie się to 25 września, czyli dokładnie pół roku po pierwszym zestawieniu TOP 40, w którym triumfował SPS Volley Ostrołęka. Celem ponownego zestawienia będzie sprawdzenie jak w temacie social media kluby z Ostrołęki i okolic radziły sobie w ostatnim półroczu. Które zyskały, które straciły? O tym już wkrótce.

Przez dwa najbliższe tygodnie sporo jeszcze może się zmienić, ale już teraz możemy zdradzić odrobinę tajemnicy: najwięcej polubień w ciągu ostatniego półrocza wśród sportowych stron z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego zyskała strona naszego serwisu sportowego - SPORTowa Ostrołęka. Zamieszczamy tam głównie linki do naszych artykułów, ale czasami pojawią się inne materiały, niepublikowane w portalu. A to nie koniec niespodzianek dla czytelników...

Ponad 630 nowych fanów naszego serwisu sportowego na Facebooku poskutkowało "wirtualnym awansem" z 18. na 13. miejsce wśród sportowych fanpage'y z Ostrołęki i okolic. Awans wirtualny, bowiem oczywiście naszej strony nie bierzemy pod uwagę w rankingu klubowym. Dziękujemy Wam za zaufanie i zapraszamy częściej, oczywiście zachęcamy też do zaproszenia znajomych do polubienia strony poniżej. Pomożecie nam tym samym dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.