Sportowe emocje w Ostrołęce. Zagrają m.in. piłkarze ręczni i siatkarze

Piłka nożna 05 listopada 2021 1 Komentarz

Przed nami kolejne sportowe emocje. Przed własną publicznością zagrają m.in. piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka oraz siatkarze Volleya Ostrołęka. Będzie też duży turniej tańca.

Większość lokalnych zespołów piłkarskich zagra tym razem na wyjeździe. Mecze na terenie rywala rozegrają Narew Ostrołęka (w sobotę o 13:00 z Wkrą Żuromin); KS CK Troszyn (w niedzielę o 13:00 z Unią Warszawa); Rzekunianka Rzekuń (w sobotę o 13:00 z Nadnarwianką Pułtusk); Kurpik Kadzidło (w sobotę o 13:00 z GKS Strzegowo) i Aldo Bartnik Myszyniec (w sobotę o 13:00 z Wkrą Sochocin).

Mimo to, w naszym regionie nie zabraknie sportowych emocji. Grają m.in. szczypiorniści Trójki Ostrołęka i siatkarze SPS Volley Ostrołęka.

Sobota, 6 listopada

 • godz. 10.00, hala im. A. Gołasia w Ostrołęce: Turniej tańca towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę"

  W turnieju weźmie udział około 350 tancerzy reprezentujących kluby z całej Polski m.in. z Gdańska, Augustowa, Pruszkowa, Białegostoku, Giżycka, Warszawy, Olecka, Olsztyna, Grajewa, Tczewa, Iławy, Gdyni, Pruszcza Gdańskiego, Elbląga, Oświęcimia, Sierpca i Ostrołęki.

Program turnieju:

 1. BLOK rozpoczęcie - godz.10.00
 2. BLOK rozpoczęcie - godz.14.00
 3. BLOK - GALA WIECZORNA - rozpoczęcie godz.18.00
 • godz. 14:00, Ołdaki: mecz A Klasy: ULKS Ołdaki - Tęcza Ojrzeń;

  Beniaminek z gminy Rzekuń na własnym terenie podejmie wicelidera ligi, wskazywanego jako kandydata do awansu do okręgówki. Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie.

 • godz. 17:30, Ostrołęka, hala III LO przy ul. Blachnickiego: mecz II ligi piłki ręcznej: Trójka Ostrołęka - Victoria Łódź

  Szczypiorniści z Ostrołęki doskonale spisują się w tym sezonie. przed nimi kolejne wyzwanie, rywalizacja z zespołem z Łodzi. Czy odniosą kolejne zwycięstwo?

Niedziela, 7 listopada

 • godz. 16:00, hala im. A. Gołasia w Ostrołęce: mecz III ligi siatkarzy: SPS Volley Ostrołęka - Zawkrze Mława

  Siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają czwarty mecz w tym sezonie w rozgrywkach III ligi. Liczyć będą na drugie zwycięstwo, tym bardziej, że zespół z Mławy słabo zaczął rozgrywki. Kibice liczą, że uda się zwyciężyć i ruszyć w górę tabeli.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:02, 06 listopada 2021

Gość

A kiedy nocna liga rusza?  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.