Sportowe wakacje w mieście. Zobacz szczegółowy program

Inne 21 czerwca 2021 0 Komentarzy

27 czerwca rozpoczynamy wakacyjny cykl bezpłatnych zajęć i turniejów w kilkunastu dyscyplinach sportowych. - informuje Urząd Miasta Ostrołęki. Zobacz szczegóły.W Parku Wodnym Aquarium na młodych ostrołęczan czekają zorganizowane zajęcia z pływania, kręgli oraz szachów. Przy współpracy z UKS Olimp i MZOSTiIT chłopcy w trzech kategoriach wiekowych będą mogli potrenować swoje zdolności siatkarskie, a także wziąć udział w zaplanowanym na 9 lipca turnieju dzikich drużyn. Organizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zajęcia lekkoatletyczne umożliwią sprawdzenie swych sił w wielu ogólnorozwojowych dyscyplinach sportowych.

Prowadzone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe WOPR-OS pokazy, warsztaty i przejażdżki łodzią ratowniczą zapewnią nie tylko aktywność sportową, ale również praktyczne umiejętności z zakresu bezpieczeństwa na wodą. Z tenisem ziemnym będzie można zapoznać się bliżej podczas organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe gier dla dzieci i młodzieży, a także treningów z instruktorem.

Na chętnych czekają również treningi karate z Ostrołęckim Klubem Karate Kyokushin, treningi piłki ręcznej z UKS Diament, zajęcia z kickboxingu z UKS Fight Academy, zajęcia z podnoszenia ciężarów z UKS Atleta, zajęcia z boksu z UMKS Victoria, zajęcia z badmintona z KS Badminton, zajęcia z tenisa stołowego z UKS Mag oraz z MZOSTiIT, a także zajęcia z cheerleadingu z grupą Cheerleaderki Pasja. Nie zabraknie również ciekawych imprez, jak turniej koszykówki 3x3 z MUKS Unia Basket, turniej siatkówki plażowej z UKS Olimp, turniej tenisa ziemnego z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym, fitness na plaży z Energia Centrum Fitness, a także organizowane przez MZOSTiIT turnieje piłki nożnej, Rodzinny Rajd Rowerowy.

Wszystkie treningi i turnieje będą dostępne dla dzieci i młodzieży bez opłat.

Szczegóły na zamieszczonych grafikach.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.