zdjecie 5254

Sportowy weekend: Nie przegap interesujących wydarzeń!

Inne 17 kwietnia 2015 Komentarzy

W najbliższy weekend po raz kolejny nie zabraknie sportowych emocji. Ostrołęccy kibice będą mieli okazję wziąć udział w meczu szczypiornistów Trójki czy też turnieju halowej piłki nożnej. Ciekawie będzie również w powiecie ostrołęckim, tam czekają na nas wielkie emocje piłkarskie.

W najbliższy weekend po raz kolejny nie zabraknie sportowych emocji. Ostrołęccy kibice będą mieli okazję wziąć udział w meczu szczypiornistów Trójki czy też turnieju halowej piłki nożnej. Ciekawie będzie również w powiecie ostrołęckim, tam czekają na nas wielkie emocje piłkarskie.

W piątkowy wieczór na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa odbędzie się druga kolejka Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej siedmioosobowej. Początek meczów od godziny 19.00.

Plan gier 2. kolejki OALPN "7":

19.00: Esa Logistics - LZS Obierwia-Olszewka; KGB - FC Łęg Przedmiejski;
19.50: KS Arco Ławy - LKS Olszewo-Borki; Multi-Kom - OMIS S.C.;
20.40: Autokasacja - Monar Ostrołęka; Stora Enso Narew - Promil;

18 kwietnia od godziny 9.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia trwać będzie pierwsza edycja turnieju oldboyów w futsalu "Jantar Cup". Zmagania toczyły się będą pod patronatem miejskiego radnego Grzegorza Milewskiego. Również w sobotni poranek rozpoczną się zmagania w turnieju tenisowym MZOSTiIT Cup 2015 o puchar dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Tym samym na kortach przy ul. Hallera rozpocznie się tenisowy sezon letni. Początek turnieju o godzinie 8.45.

W sobotę rozpocznie się również seria gier drużyn z powiatu ostrołęckiego w rozgrywkach ligowych. Tęcza JBB Łyse na boisku przy ul. Topolowej w Łysych podejmie ekipę Żbika Nasielsk. Będzie to niezwykle ważny mecz dla układu tabeli ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Mecz Tęcza - Żbik rozpocznie się o godzinie 15.00. Niedziela będzie dniem rozgrywania meczów w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. O godzinie 13.00 na stadionie w Baranowie odbędzie się starcie miejscowego Świtu z liderem rozgrywek PAF Płońsk. Trzy godziny później pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w Myszyńcu - tam Aldo Bartnik zmierzy się z GKS Strzegowo.

Fani Trójki Ostrołęka również będą mieli w najbliższy weekend okazję do przeżywania sportowych emocji. W niedzielę o godzinie 15.00 w sali ZS nr 5 przy ul. Berlinga ostrołęczanie zmierzą się z Pabiksem Pabianice. Będzie to ostatni domowy mecz szczypiornistów z naszego miasta w sezonie 2014/15 - warto wybrać się na mecz i dopingować ostrołęczan!

Tym razem mecze wyjazdowe czekają piłkarzy Narwi i Korony, piłkarki Jantaru czy też siatkarzy Pekpolu, z którymi będziemy w Suwałkach podczas spotkania pierwszej rundy play-off przeciwko Ślepskowi. Zapraszamy na weekendowe wydanie serwisu sportowego portalu eOstroleka.pl!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.