Sportowy weekend: rozgrywki ligowe, APN Cup i Masters Handball Cup

Inne 03 września 2021 0 Komentarzy

Przed nami ciekawy sportowy weekend - kolejne starcia rozegrają nasze lokalne drużyny piłkarskie, będzie też turniej APN Cup 2021 oraz rywalizacja piłkarzy ręcznych w Międzynarodowym Turnieju I Masters Handball Cup Ostrołęka.

Przed nami ciekawy sportowy weekend - kolejne starcia rozegrają nasze lokalne drużyny piłkarskie, będzie też turniej APN Cup 2021 oraz rywalizacja piłkarzy ręcznych w Międzynarodowym Turnieju I Masters Handball Cup Ostrołęka.

Piłka nożna. Kolejne mecze ligowe

W B Klasie ostrołęckiej dojdzie do derbów naszego powiatu: w niedzielę o 16.00 w Lelisie miejscowy GLKS podejmie Orz Goworowo. Wcześniej, bo o godz. 11.00, w Łysych GKS zagra z Mazowszem Jednorożec, choć to klub z Jednorożca formalnie będzie gospodarzem. Narew II Ostrołeka zagra na wyjeździe z Iskrą Zaręby Kościelne, a Świt Baranowo pauzuje.

A Klasa: tu czekaja nas mecze w Ołdakach i Myszyńcu - oba w sobotę 4 września. O godz. 14:00 pierwszy gwizdek w meczu ULKS Ołdaki - Opia Opinogóra, z kolei o 15:00 Aldo Bartnik Myszyniec rozpocznie starcie z Pełtą Karniewo. W okręgówce derby powiatu - Kurpik Kadzidło kontra Rzekunianka Rzekuń. Mecz 4 września o godz. 16:30 w Kadzidle.

W IV lidze zarówno KS CK Troszyn, jak i Narew Ostrołęka zagrają na wyjeździe. Lider z Troszyna zmieryz się ze Żbikiem Nasielsk (sobota, 14:00), a Narew zagra z Marcovią Marki (sobota, 15:30). W III lidze pań druga kolejka przed Jantarem Ostrołęka - ostrołęczanki w niedzielę o 11:00 zmierzą się na wyjeździe ze Stomilankami II Olsztyn.

Piłka nożna. APN Cup 2021

Już w sobotę 4 września na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbędzie się turniej APN Cup organizowany przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. W turnieju zagają młodzi piłkarze z rocznika 2010.

Ekipy z Ostrołęki, Przasnysza, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, Płocka i Warszawy rozpoczną swoje mecze o godz. 9:00. Ostatnie spotkanie planowane jest na godz. 14:25. Zobacz harmonogram spotkań.

Piłka ręczna. Masters Handball Cup Ostrołęka

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.