Spotkanie z MISTRZEM ŚWIATA Grzegorzem Łomaczem w Ostrołęce

Siatkówka 04 października 2018 9 Komentarzy

Siatkarski mistrz świata Grzegorz Łomacz spotka się z mieszkańcami Ostrołęki. Wizytę w rodzinnym mieście zaplanowano na najbliższy poniedziałek. Każdy będzie mógł złożyć gratulacje świeżo upieczonemu mistrzowi, jak również zadać mu pytanie.Grzegorz Łomacz to siatkarz złotej reprezentacji Polski, która 30 września wywalczyła mistrzostwo świata, pokonując Brazylię 3:0 w finale MŚ w Turynie. To największy sukces w siatkarskiej karierze ostrołęczanina. 2018 rok jest dla niego niezwykle udany - wcześniej zdobył mistrzostwo kraju z PGE Skrą Bełchatów.

Nasz rodak z Ostrołęki nie zapomina o swoim rodzinnym mieście. 8 października spotka się z mieszkańcami w sali, w której stawiał pierwsze siatkarskie kroki. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Hallera 12. Wstęp na to spotkanie jest otwarty - wziąć udział może każdy fan siatkówki.

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:39, 04 października 2018

mariano

Po 1 dlaczego spotkanie o 10? przecież nikt z pracy się nie urwie
Po 2 Grzegorz Łomacz chyba nie jest absolwentem SP 5
a po 3 po cholerę tam prezydent Ostrołęki? Może przecież mistrza przyjąć w ratuszu, jak przystało. Mam nadzieję że nie padnie ani jedno słowo o "wspieraniu" sportowców bo inaczej to będzie wiec wyborczy

ocena: -         zgłoś
...
20:18, 04 października 2018

gość

a jakby przyjął w ratuszu to byś napisał że to pod wybory zaprasza do ratusza? już widzę że nawet fajną inicjatywę można podciągnąć do ataku. akurat pod tym artykułem powinny być same pozytywne komentarze i proszę nie robić polityki samemu tylko cieszyć się że mamy takiego mistrza. Grzegorz Łomacz chodził do tej szkoły więc jakby nie patrzeć to ten sam budynek i mury szkolne tylko nazwa się zmieniła. chyba wypada że taką osobistość sportową zaprosił włodarz miasta właśnie. i pewnie jakby prezydent tam się nie pojawił później byś napisał że nawet nie ruszył tyłka z ratusza tylko olał mistrza. naprawdę cieszmy się z tego wydarzenia i z tego że mamy takiego mistrza. pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów siatkówki

ocena: -         zgłoś
...
20:48, 04 października 2018

Gość

Wypada, więc zobaczymy co powie prezydent. Jak nie będzie prowadził kampanii to ok

ocena: -         zgłoś
...
21:43, 04 października 2018

Gość

Szkoda że o 10 bo to bardziej dla uczniów tej szkoły.

ocena: -         zgłoś
...
23:25, 04 października 2018

Fan Siatkówki

Apel do organizatorów. Chcemy spotkania w godzinach popołudniowych !!! Aby każdy z mieszkańców mógł porozmawiać z naszym mistrzem świata a nie o 10 spotkanie dla samych uczniów bo ludzie normalnie pracujący nie mają szans ...

ocena: -         zgłoś
...
08:13, 05 października 2018

Gość

Dla tych co nie wiedza - Grzesiek skonczyl SP 7, ktora obecnie jest nazwana SP 5!
Popieram red. M. Kowalczyka, Grzegorz Łomacz powinien dostać odznakę "Zasłużony dla Miasta Ostrołęki"

ocena: -         zgłoś
...
08:49, 05 października 2018

Gość

Może to i lepiej że będzie rano. Dzieci nie mają prawa głosu a skupia sie na mistrzu a nie na jakimś gościu w garniturze.

ocena: -         zgłoś
...
08:56, 05 października 2018

Gość

Wczoraj "orzeł" wylądował w szkole SP 3. Twarzą po glebie. Aż znalazł się w szpitalu.Oj nielubi Bozia katechetów! Nie lubi.

ocena: -         zgłoś
...
23:24, 06 października 2018

Gość

Chciałem zaznaczyć, iż nasz Mistrz skończył tę szkołę, tj gimnazjum nr 1 . Był uczniem klasy sportowej i zawodnikem klubu UKS Olimp funkcjonującego przy szkole. Szkoła owszem zmieniła nazwę i tylko nazwę, ale nie zmieniła tradycji swoich siatkarskich. Po drugie cieszmy się, że Grzegorz w ogóle znalazł czas na spotkanie z uczniami i mieszkańcami miasta.. to jest jego prywatny.. i miejmy świadomość tego cenny czas, którego mu ewidentnie brakuje.. za chwilę zaczyna Ligę Narodów. Skończcie proszę to marudzenie i wybrzydzanie. Chcecie przyjdźcie, bo okazja niebywała.. może się szybko nie powtórzyć ..  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.