Sprawdzian z Escolą i kolejne test-mecze. Narew szlifuje formę

Piłka nożna 29 stycznia 2024 0 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka, występujący zarówno w rozgrywkach V ligi (pierwsza drużyna), jak i w A Klasie ("dwójka"), mają za sobą kolejne zimowe mecze sparingowe.

Escola sprawdziła formę Narwi

Przebywająca w Ostrołęce na obozie Escola Varsovia była rywalem obu drużyn ostrołęckiej Narwi. Najpierw z Escolą grała Narew II. Podopieczni Łukasza Bałazego przegrali 0:3, tracąc wszystkie bramki w drugiej częścio meczu.

• Narew II Ostrołęka: Lenda – Dębek, Dąbrowski, Babicz, Szmigiel – Borkowski, Banach, Fabiański – Bąk, Klec, Pierzchała. Po przerwie zagrali także: Stolarczyk – Rogala, Gorzęba, Brejnak, Bałas, Markowski, oraz trzech testowanych.

Później z Escolą zagrała pierwsza drużyna Narwi. Ostrołęczanie zwyciężyli 1:0, a jedynego gola zdobył Przemysław Olesiński - z rzutu karnego, w 43. minucie.

• Narew Ostrołęka: Modzelewski – Ziemak, Bandorowicz, Bajor, Olszewski – Godziebiewski, Zaręba, Ciecierski – Gałązka, Olesiński, Domian. Oraz: Parzych – Krawczyk, Borowiecki, Szmigiel, Dąbrowski i dwóch testowanych zawodników.

"Jedynka" wygrała ze Śniadowem. Dwumecz Narwi II

Kolejnym rywalem Narwian była drużyna KS Śniadowo. Niebiesko-czerwoni pokonali rywala 2:1 po golach Wiktora Krawczyka w 22. minucie i Przemysława Olesińskiego w 35. minucie. Goście zdobyli kontaktowego gola pod koniec meczu, ale to było wszystko, na co było ich stać.

• Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak, Bandorowicz, Dobrowolski, Bajor – Godziebiewski, Testowany IV, Ciecierski – Gałązka, Olesiński, Krawczyk. Oraz: Modzelewski, Dąbrowski, Olszewski, Szmigiel, Domian, Borowiecki, Zaręba, Bruno.

Drużyna Narwi II rozegrała z kolei trójmecz: z Wissą Szczuczyn (0:2) i Rzekunianką (2:0 - gole Banach i testowany).

• Narew II vs Wissa: Lenda – Dębek, Białobrzeski, Babicz, Szmigiel – Kołodziejczyk, Banach, Borkowski – Bąk, Pierzchała, Klec.
  • Narew II vs Rzekunianka: Parzych – Bałas, Załęski, Gorzęba, Testowany I – Banach, Fabiański, Godlewski – Testowany II, Borowiecki, Roman.