Sprawozdanie ASPS Net bez zarzutów

Siatkówka 28 stycznia 2019 6 Komentarzy

Poznaliśmy szczegóły rozliczenia się z dotacji klubu ASPS Net Ostrołęka, który nie wystawił drużyny w II lidze siatkówki na sezon 2018/19. Prezydent Łukasz Kulik zdradził, że do umowy z miastem został przygotowany aneks, a klub prawidłowo złożył sprawozdanie z realizacji zadania.Radnego Jacka Łubę z klubu radnych Bezpartyjne Miasto zainteresowała kwestia rozliczenia dotacji miejskiej na 2018 rok przez klub ASPS Net Ostrołęka, który nieoczekiwanie zrezygnował z gry w II lidze po zakończeniu sezonu 2017/18, czyli w połowie roku.

Łuba zapytał więc prezydenta Ostrołęki, w jaki sposób rozliczone zostało wydatkowanie środków miejskich. Klub otrzymał bowiem najwyższą dotację ze wszystkich podmiotów sportowych na 2018 rok - 338.300,00 zł.

- Klub zwrócił się do prezydenta Janusza Kotowskiego z prośbą o dokonanie aneksu do umowy, na mocy którego zmienić miał się termin realizacji zadania oraz jego harmonogram i kosztorys, wyjaśniając przy tym przyczyny, dla których nie był w stanie wystawić drużyny w dalszych rozgrywkach. Taki aneks został podpisany 14 listopada 2018 roku. W dniu 7 grudnia 2018 roku zostało złożone sprawozdanie z realizacji zadania, które dokumentuje wydatkowanie przez ASPS Net otrzymanych środków i pokrywa się z zapisami aneksowanej umowy - odpowiedział prezydent Łukasz Kulik.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:29, 28 stycznia 2019

Gość

czyli w pół roku wydali ogromne środku przeznaczone na cały rok, nie zapłacili zawodnikom, ale wszystko jest spotko bo złożyli aneks.... a Janusz tak po prostu się zgodził

ocena: 100%         zgłoś
...
21:39, 28 stycznia 2019

Gość

Gość , Napisane w punkt

ocena: -         zgłoś
...
10:57, 29 stycznia 2019

Paweł

Kulik sie zgodził nie Janusz.Za kulika na razie totalna rozpierducha.Kulikowi zawdzięczamy upadek  ostrołęckiej siatkówki.

ocena: -         zgłoś
...
11:26, 29 stycznia 2019

Gość

Z jakiej paki Kulikowi jak jeszcze nie był prezydentem ? Własnie gdyby wybory były rok wcześniej to by nie było upadku siatkówki.  Zza Kota upadło już kilka klubów. Ma być reaktywacja Volleya ale ten klub to zawsze będzie kimś takim jak Korona przy Narwi czyli bez tradycji i kibiców. A grać będą tam goście z brzuszkiem. Chyba nikomu już w tym mieście nie zależy na odbudowie siatkówki.  

ocena: -         zgłoś
...
11:56, 29 stycznia 2019

Zawsze za.

Żeby Pan Prezydent za chwile niechcący bo bez wiedzy i świadomości nie połknął Korony. Bo takie fakty zawsze zostają w pamięci, a jak się ma doradców związanych z rywalami to ciężko lawirować między prawdziwą prawda a prawdą wciskaną przez doradców. PANIETAJMY JEDEN ROK KORONA DOSTAŁA NORMALNE PIENIODZE A OD DWÓCH LAT JEST KLUBEM MIEJSKIM. tak ja Pan Prezydent powinien traktować.

ocena: -         zgłoś
...
21:22, 29 stycznia 2019

Gość

korona nie jest zadnym klubem miejskim tylko zwyklym stowarzyszeniem, jak inne.
panie Laskowski proszę przestać komentować bo to żenada

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.