SPS Volley bez punktów. Ta porażka komplikuje sytuację ostrołęczan

Siatkówka 02 marca 2024 1 Komentarz

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka bez punktów wrócili z meczu w Kobyłce. Niestety, porażka komplikuje sytuację SPS-u, tym bardziej, że zapunktowała znów drużyna walcząca również o utrzymanie w II lidze, czyli Lechia II Tomaszów Mazowiecki.

Pierwszego seta wyraźnie wygrali zawodnicy Polcanexu, ale w kolejnej partii lepsi byli już podopieczni Arkadiusza Piasty. Gra o punkty dopiero się zaczynała, a po trzecim secie bliżej pełnej puli byli gospodarze, zwyciężając do 21. Dla Volleya była to ostatnia szansa na punkty, ale nie udało się jej wykorzystać. 25:20 i pełna pula dla Polcanexu.

Ligowa sytuacja SPS Volley komplikuje się. Ostrołęczanie zajmują 11. miejsce, a do dziesiątej Lechii II Tomaszów Maz. tracą już trzy punkty. A to ostatnia bezpieczna pozycja gwarantująca utrzymanie...

Polcanex Kobyłka - SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:20)