SPS Volley gra o awans do III ligi: Na początek porażka, sprawdź terminarz przyszłych meczów!

Siatkówka 04 marca 2013 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozpoczęli ostateczną walkę o awans do trzeciej ligi. Niestety, w pierwszym spotkaniu grupy finałowej podopieczni Edwarda Góreckiego przegrali na wyjeździe z ekipą Lesan Halinów. Sprawdź terminarz kolejnych meczów!

Siatkarze SPS Volley grają o awans do III ligi!

24 lutego siatkarze SPS Volley Ostrołęka zainaugurowali mazowiecką fazę finałową wyjazdowym spotkaniem z Lesanem Halinów. Mecz nie ułożył się po myśli ostrołęczan. Dobre przyjęcie i dużo gry środkiem w ekipie gospodarzy zaprocentowało wygraniem przez nich pierwszej partii do 17. W drugim secie lepiej zaczęła Ostrołęka - od prowadzenia 0:6. Niestety, goście dali się dogonić przy stanie 16:16. Lesan grał konsekwentnie i wygrał seta do 22. W trzeciej partii było najwięcej emocji. Siatkarze SPS prowadzili dwoma-trzema punktami aż do stanu 20:20. Wtedy ponad 100-osobowa grupa kibiców mogła obserwować znakomitą końcówkę. Edward Górecki i spółka wyszli na prowadzenie 23:24 i mieli piłkę setową lecz wtedy trzy punkty z rzędu zdobyli gospodarze i to oni wygrali mecz 3:0.

UKS Lesan Halinów - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:22, 26:24)

17.04.13r - UKS Virtus Wiskitki - SPS "VOLLEY" Ostrołęka, 20:00

Mecze u siebie SPS Volley Ostrołęka rozgrywa w sali ZSZ nr 1 przy ul. 11 listopada 20.