SPS Volley gra o utrzymanie w II lidze. Oto sytuacja na 5 kolejek przed końcem

Siatkówka 25 stycznia 2024 4 Komentarze

Przed SPS Volley Ostrołęka jeszcze pięć ważnych spotkań w tym sezonie w II lidze. Trzeba walczyć o punkty, bo każdy z nich może okazać się niezwykle cenny w kontekście końcowego rozstrzygnięcia w walce o utrzymanie.

SPS Volley Ostrołęka dość nieoczekiwanie przegrał 1:3 z Lechią II Tomaszów Mazowiecki, ostatnią drużyną ligi. Dla ostrołęckich siatkarzy walka o każdy punkt jest ważna, z uwagi na położenie w tabeli. Obecnie SPS jest na 10. miejscu, czyli... ostatnim bezpiecznym.

SPS Volley Ostrołęka gra o utrzymanie w II lidze

Zespoły z dwóch ostatnich miejsc w każdej grupie bezpośrednio spadają z II ligi, nie ma więc miejsca na pomyłki. W grupie drugiej, gdzie gra ostrołęcki zespół, jest dwanaście zespołów. Obecnie dwa ostatnie miejsca zajmują KS Błonie (10 pkt) i Lechia II Tomaszów Mazowiecki (9 pkt). Volley jest na pierwszej bezpiecznej pozycji z 14 punktami. Wydaje się więc, że na razie przewaga jest bezpieczna, ale do końca jeszcze pięć kolejek. I wszystko się może zdarzyć.

SPS zagra w nich:

  • z liderem Spartą Grodzisk Maz.
  • z czwartym Necko Augustów
  • z siódmym Polcanexem Kobyłka
  • z jedenastym KS Błonie
  • z szóstym Camperem Wyszków

Niezwykle ważny może się więc okazać mecz przedostatniej kolejki. W pierwszym starciu z KS Błonie górą byli rywale 3:1, ale teraz mecz odbędzie się w hali im. Gołasia. Kto wie, czy nie będzie najważniejszy w tym sezonie.

Lecz najpierw trzeba zmierzyć się z wyżej notowanymi ekipami, szukając swoich okazji do zdobywania punktów. Każdy może okazać się na wagę złota.

ZOBACZ TABELĘ II LIGI

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
06:47, 27 stycznia 2024

OLaf

Przegraiśmy jako jedyni dwa  mecze  z Lechią . Gdybu w obu spotkaniach    udało się wygrać  choćby za   2 pkt każdy mecz to obecnie mielibyśmy 8 pkt różnicy  nad  strefą spadkową i mecz  z Błoniem .  wszystkow  swoich rękach i praktycznie zapewniony byt a tak to nadal trzeba liczyś się ze spadkiem , Szczególnie jeśli gra będzie wyhlądałą  tak jak w ostatnim spotkaniu

ocena: 75%         zgłoś
...
08:46, 27 stycznia 2024

Olaf znafco

Volley wygrał w Tomaszowie 3:1. Otwórz oczy.

ocena: 0%         zgłoś
...
10:56, 27 stycznia 2024

Gość

do wyżej masz rację pmyliłem wynik z poprzedniej kolejki z meczem ze spałą  ale to nie zmienia faktu że  gdyby wygrali  ostatnimecz to szansa na utrzymanie byłaby barddzo realna  a  tak to  iec nie wiadomo jeśli lecha wzmocnie się w iektóryc meczach zawodnikami pierwszego składu to połyniemy  z II ligi

ocena: 100%         zgłoś
...
13:23, 27 stycznia 2024

Kibic

Volley sprawił w meczu z ostatnią drużyną w tabeli przykrą niespodziankę to  może teraz w najbliższym meczu  z liderem sprawią niespodziankę in plus i zwyciężą?😄. Jest jeszcze kilka męczy i  będzie wiele szans na rehabilitację. Trzymamy kciuki👊✊👍.

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.