SPS Volley Ostrołęka: Kolejna wygrana w III lidze. Juniorzy zaczynają play-off

Siatkówka 06 grudnia 2021 1 Komentarz

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przedłużyli zwycięską passę w rozgrywkach III ligi. Ostrołęczanie zdobyli trzy punkty w meczu z Borem Regut i tym samym umocnili się w górnej części tabeli.  Są niepokonani już od trzech spotkań. Tymczasem, juniorzy Volleya zaczynają fazę play-off.

Mecz z drużyną Bór Regut zaczął się zgodnie z planem dla Volleya, od wygranej w pierwszym secie do 12. W drugiej odsłonie niespodziewanie lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali do 20 i wyrównali stan meczu. Dwa kolejne sety padły już jednak łupem Volleya - ostrołęczanie wygrali obie te partie do 18 i mogli cieszyć się z piątej wygranej w ósmym meczu ligowym.

Tak ten mecz opisywali rywale Volleya:

Gracze z Ostrołęki przeważali na siatce, bardzo dobrze bronili dzięki czemu mogli wyprowadzać kontry, w których byli bardzo skuteczni. Niestety w naszej grze bardzo słabo funkcjonowało przyjęcie, co uniemożliwiało grę kombinacyjną przez co gracze z Ostrołęki bardzo dobrze reagowali blokiem

Juniorzy zaczynają play-off

Tymczasem, juniorzy SPS Volley Ostrołęka, którzy II ligę mazowiecką wygrali z kompletem zwycięstw, zaczynają fazę play-off. 8 grudnia zagrają na wyjeździe z Enea KKS Kozienice, dzień później - rewanż w Ostrołęce. Mecz w czwartek o godz. 18:30 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Warto przyjść i obejrzeć.