SPS Volley Ostrołęka rozpoczyna sezon od zwycięstwa! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 06 października 2024 2 Komentarze

Ostrołęccy siatkarze zdominowali inauguracyjne spotkanie I ligi mazowieckiej seniorów, pewnie pokonując KS Halinów 3:0.

W niedzielę, 6 października, w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyło się pierwsze spotkanie nowego sezonu I ligi mazowieckiej seniorów. Lokalna drużyna, SPS Volley Ostrołęka, podejmowała KS Halinów. Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy. Ostrołęczanie zaprezentowali dobrą formę.

Zwycięskie sety

Pierwszy set zakończył się pewną wygraną SPS Volley Ostrołęka 25:18. Drugi set był już bardziej wyrównany, ale to ponownie gospodarze okazali się lepsi, wygrywając 25:23. W trzecim secie ostrołęczanie kontrolowali przebieg gry i pewnie doprowadzili do końcowego triumfu 25:19. MVP meczu został Maciej Kułas.

Udany początek sezonu

Zwycięstwo w pierwszym meczu to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. SPS Volley Ostrołęka pokazał, że jest dobrze przygotowany do nowego sezonu i może powalczyć o czołowe miejsca w tabeli.