SPS Volley Ostrołęka w końcu zwycięski!

Siatkówka 04 listopada 2023 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka w końcu zdobyli trzy punkty! Ostrołęczanie pokonali na wyjeździe Lechię II Tomaszów Mazowiecki i pokazali, że nie składają broni w drugoligowej walce.

Początek sezonu dla ostrołęckich siatkarzy był absolutnie nieudany: SPS przegrał pięć kolejnych spotkań i zamykał tabelę II ligi. Mecz w Tomaszowie Mazowieckim był więc z gatunku "być albo nie być", tym bardziej, że podopieczni Arkadiusza Piasty grali z zespołem z dołu tabeli, choć będącym dwa "oczka" wyżej.

W Tomaszowie Mazowieckim lepsi byli ostrołęczanie. W pierwszym secie wygrali pewnie do 16, ale w drugim na przewagi lepsza była ekipa Lechii II. Znajomy scenariusz? Nie tym razem. Volley pewnie wygrał trzeciego seta, a w czwartym tylko potwierdził swoją dominację w tym meczu.

W końcu są trzy punkty i Lechia II została wyprzedzona w tabeli. Volley nie będzie już ostatni i oby to był początek dobrej serii.

Lechia II Tomaszów Mazowiecki - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (16:25, 28:26, 13:25, 19:25)