zdjecie 1166
zdjecie 1166

SPS Volley Ostrołęka wygrał rundę zasadniczą. Teraz play-off (tabela)

Siatkówka 29 marca 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wygrali z KS Halinów 3:0 w ostatnim meczu rundy zasadniczej IV ligi. Ostrołęczanie okazali się najlepsi w całej rundzie i ze spokojem oczekują fazy play-off. 

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wygrali z KS Halinów 3:0 w ostatnim meczu rundy zasadniczej IV ligi. Ostrołęczanie okazali się najlepsi w całej rundzie i ze spokojem oczekują fazy play-off. 

Wyjazdowy mecz z KS Halinów, mimo wyniku 3:0 dla ostrołęczan, nie był spacerkiem. Pokazują to wyniki setów - wszystkie partie kończyły się "na przewagi". Wygrana pozwoliła przypieczętować zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Teraz przed siatkarzami Volleya rywalizacja w play-off o awans do III ligi. Pierwszego rywala nasi siatkarze powinni poznać wkrótce. 

Tabela IV ligi po rundzie zasadniczej:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1SPS Volley Ostrołęka1641144312
2KS Huragan Wołomin1638134523
3KPS Siedlce II1634113921
4KS Halinów1629103728
5KPS Płock162793532
6MUKS Tie-Break Piastów161862635
7Olymp Błonie161342139
8KS Siatkarz Ząbki161032044
9SPS GOSiR Mrozy16621345
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.