SPS Volley Ostrołęka. Zwycięstwo na początek play-off

Piłka nożna 10 kwietnia 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka bardzo dobrze rozpoczęli fazę play-off w rozgrywkach IV ligi. W pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Olimpijczyka Mszczonów 3:1.

Volley, jako zwycięzca swojej grupy w rundzie zasadniczej, był faworytem meczu z Olimpijczykiem, który w sąsiedniej grupie zajął miejsce czwarte. Pierwszy set padł jednak łupem gospodarzy, którzy wygrali na przewagi 27:25.

W kolejnych setach dominował już zespół z Ostrołęki. Siatkarze prowadzeni przez Arkadiusza Piastę rozbijali przeciwników, wygrywając następne odsłony do 12, 11 i 12.

UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (27:25, 12:25, 11:25, 12:25)