Stadion w Kadzidle będzie miał patrona!

Piłka nożna 09 maja 2025 1 Komentarz

28 czerwca odbędzie się oficjalna uroczystość nadania imienia dla stadionu w Kadzidle. Uhonorowany zostanie trener, który odszedł od nas przedwcześnie.

„Stadion Gminny w Kadzidle im. Łukasza Pokory" - tak będzie nazywał się kadzidlański stadion. "Łukasz nie jest jedynie wspomnieniem – jest częścią naszej historii i sercem klubu" - podkreślają przedstawiciele Kurpika w opublikowanym komunikacie.

- Nosimy go w sercu i duszy, czerpiąc z jego siły, bo tylko on wiedział, ile pracy, wysiłku i poświęcenia każdy z nas wkłada w rozwój Kurpika. Pokazał nam – nie słowami, lecz czynami – jak wiele ten klub dla niego znaczył. Przez lata był naszym motorem napędowym – dmuchał w nasze żagle, niósł nas przez każdy mecz, wspierał w każdej walce o piłkę. Dzięki niemu czuliśmy, że mamy w sobie siłę, której czasem sami nie dostrzegaliśmy. I chociaż teraz patrzy na nas z innego miejsca, wierzymy, że nadal nam towarzyszy – tak, jak wtedy, gdy był tu z nami na boisku - czytamy w klubowym komunikacie.

Dzięki stadionowi, który będzie nosił imię Łukasza Pokory, zawodnicy Kurpika zawsze będą czuli wsparcie swojego trenera. - Chcemy żeby pozostał z nami na boisku, na dłużej, na wieczność, żebyśmy mogli go czuć na każdym spotkaniu, razem z kibicami. By poczuł się uhonorowany – tak, jak on uhonorował nas, zostawiając cząstkę swojego serca na stadionie.

41-letni trener Łukasz Pokora zmarł nagle 25 grudnia 2023 r. Spoczął na cmentarzu w Kadzidle. Był postacią niezwykle zasłużoną dla kadzidlańskiej piłki - pod jego wodzą Kurpik awansował do ligi okręgowej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
17:30, 09 maja 2025

Kibol

Fajna inicjatywa. Super wiadomość  

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Dodaj Komentarz