zdjecie 2262

Stadion w Myszyńcu doczeka się remontu

Piłka nożna 28 maja 2015 Komentarzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiło protokoły z posiedzeń zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Wśród zadań, ujętych w najnowszym protokole, ujęty został remont stadionu w Myszyńcu.

Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiło protokoły z posiedzeń zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Wśród zadań, ujętych w najnowszym protokole, widnieje także remont stadionu w Myszyńcu.

Resort przeznaczył dokładnie milion złotych na remont boiska w Myszyńcu. W ramach remontu wymieniona zostanie nawierzchnia - piłkarze będą mogli trenować i rozgrywać mecze na sztucznej murawie. Przygotowany zostanie także dojazd do stadionu, miejsca parkingowe a także zakupiony zostanie sprzęt do pielęgnacji sztucznej nawierzchni.

Gmina Myszyniec otrzyma pieniądze na dofinansowanie stadionu w dwóch ratach. W 2015 roku na konto gminy wpłynie 333 tysiące złotych, rok później - 667 tysięcy.

Jak się dowiedzieliśmy, to dopiero początek remontu myszynieckiego stadionu, w kolejnych latach planowane są kolejne etapy modernizacji, w tym remont trybun.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.