Starosta docenia sportowe sukcesy [ZDJĘCIA]

Inne 28 grudnia 2022 0 Komentarzy

Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Ostrołęce, oprócz Dorocznych Nagród Starosty Ostrołęckiego wręczone zostały także nagrody okolicznościowe Starosty.  Zarząd Powiatu przyznał je osobom, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej.

Wnioski o przyznanie nagrody zostały złożone przez: Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin dla zawodników, którzy zajęli miejsca medalowe podczas: Pucharu Europy w Karate Kyokushin - 19th European Open Karate Kyokushin Championships and Kyokushin Karate European Cup, w dniach 05-06.11.2022 w Myślenicach, tj:

• Aleksandry Abramczyk za zajęcie II miejsca Kumite Girls 16-17; 50 kg;
  • Pawła Goździewskiego za zajęcie III miejsca Kumite Boys 16-17; 65 kg;
  • Julity Sęk za zajęcie I miejsca Kumite Girls 16-17; 55 kg;
  • Szymona Struniawskiego za zajęcie III miejsca Kumite Boys 10-11; 40 kg;

oraz wniosek o przyznanie nagrody okolicznościowej dla Damiana Świerdzewskiego za zajęcie 1. miejsca podczas 94. PZLA Mistrzostw Polski w biegach przełajowych został złożony przez Klub Sportowy Prefbet-Sonarol.

- Wszystkie wnioski są zgodne z obowiązującą procedurą - informuje starostwo powiatowe w Ostrołęce.

Kapituła ds. przyznawania dorocznych nagród Starosty Ostrołęckiego po posiedzeniu, zaproponowała także przyznanie okolicznościowej nagrody Starosty Ostrołęckiego dla Martyny Budziłek za 2. miejsce w 26. Półmaratonie Kurpiowskim w Ostrołęce oraz 1. miejsce podczas biegu „Szybka Dycha Bez Limitu” w Rzekuniu.

Pełna lista nagrodzonych sportowców dostępna jest tutaj.