Starosta ostrołęcki nagrodził sportowców [ZDJĘCIA]

Inne 04 listopada 2022 0 Komentarzy

Starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł przyznał nagrody okolicznościowe sportowcom, którzy wyróżnili się osiągnięciami. Nagrodzono sześć osób, odebrały one wyróżnienia podczas sesji rady powiatu.

Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka Dominik Kowalczyk zajął trzecie miejsce w biegu na 3000 metrów U20 podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS 2022 w Białymstoku i za to osiągnięcie otrzymał nagrodę w wysokości 1000 zł.

Przemysław Dąbrowski, znakomity biegacz z powiatu ostrołęckiego, został nagrodzony za drugie miejsce drużynowo w biegu na 10 000 m podczas Mistrzostw Polski w Międzyrzeczu. Otrzyma 1500 zł.

Zuzanna Bożena Gnatkowska zajęła pierwsze miejsce w kategorii junior 24 kg podczas XVIII Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie, za co nagrodzono ją kwotą 1500 zł. Kacper Józef Gnatkowski podczas tych samych mistrzostw był drugi w kategorii junior 50 kg, a Rafał Gnatkowski zdobył pierwsze miejsce w kategorii master 2 podczas XII Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu w Poznaniu. Cała trójka z Predatora MMA Myszyniec otrzymała po 1500 zł nagrody.

Taka sama kwota, 1500 zł, trafi do Klaudii Mróz, która zajęła pierwsze miejsce podczas turnieju tańca "O Złotą Podwiązkę" w Ostrołęce.