Start majówki z futbolem. Mecze w całym regionie [HARMONOGRAM]

Piłka nożna 29 kwietnia 2022 0 Komentarzy

Jesteście gotowi na piłkarskie emocje? Na start majówki nie zabraknie ciekawych spotkań - w Ostrołęce, Troszynie, Kadzidle, Myszyńcu, Rzekuniu czy Lelisie. Jest w czym wybierać...

IV liga

W IV lidze na kibiców ponownie czekają spore emocje. W sobotę 30 kwietnia o godzinie 14.00 w Troszynie miejscowy KS CK podejmie Świt Staroźreby. Będzie to pojedynek trzeciej z trzynastą drużyną ligi i faworytem będą na pewno podopieczni trenera Michała Złotkowskiego. W pierwszym meczu między tymi drużynami, we wrześniu, Troszyn wygrał 2:1 i kibice nie mają nic przeciwko, by taki scenariusz się powtórzył.

Na mecz zaprasza kibiców także ostrołęcka Narew, która również w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce zmierzy się z Wisłą II Płock. Do Ostrołęki przyjeżdża wicelider tabeli, walczący o awans. Narwianie na pewno będą chcieli pokazać przed własną publicznością, że stać ich na dobry wynik z mocnym zespołem.

Liga okręgowa

W sobotę u siebie grają też dwie lokalne drużyny w okręgówce. Rzekunianka Rzekuń o godzinie 14.00 podejmuje Konopiankę Konopki, a Kurpik Kadzidło - o 16.00 - Koronę Szydłowo.

A Klasa

Tu też nie zabraknie emocji. ULKS Ołdaki zagrają z GKS Gumino - w sobotę o 15.00 na stadionie przy Partyzantów w Ostrołęce. Aldo Bartnik Myszyniec gra u siebie już w sobotnie przedpołudnie, o 11.00 - z Opią Opinogóra.

B Klasa

Orz Goworowo już rozegrał swój mecz, przegrywając 0:1 z Mazowszem Jednorożec. Ale w tej lidze dojdzie m.in. do derbów powiatu: w sobotę o 14.00 w Lelisie mecz GLKS Lelis - Świt Baranowo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.