Sukces ostrołęckich badmintonistów. Świetny występ na turnieju (zdjęcia)

Inne 24 lutego 2020 0 Komentarzy

22 lutego liczna grupa reprezentantów Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka wzięła udział w Ostrowskim Turnieju Badmintona. Zawodnicy z Ostrołęki wykazali się zaangażowaniem i determinacją czego owocem były ich bardzo dobre wyniki.


W grze pojedynczej mężczyzn nie miał sobie równych Kamil Woźniak. W finałowym pojedynku z reprezentantem Płocka wykazał się dużym spokojem i opanowaniem. Co w połączeniu z jego ofensywnym stylem gry przyniosło mu uznanie i zasłużony triumf. Trzecie miejsce zajął również reprezentant ostrołęckiego klubu – Roman Mierzejewski. W grach pojedynczych zagrali również: Krzysztof Studniarski, Michał Olszewski, Józef Dobkowski.

W grze podwójnej mężczyzn zawodnicy KS Badminton również wywalczyli podium. Wracająca do rywalizacji turniejowej, po przerwie spowodowaną kontuzją, para Leszek Dobkowski z Mariuszem Bacławskim zajęła drugie miejsce. Kolejna para KSB - Krzysztof Studniarski i Józef Dobkowski - pokazując bardzo dobrą grę wywalczyli trzecie miejsce. Leszek Dobkowski do drugiego miejsca w męskim deblu dołożył również srebrny medal w grze mieszanej.

Swój debiut turniejowy zaliczyły reprezentantki klubu KS Badminton Ostrołęka Basia Rząsińska i Karolina Bacławska. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w dalszej rywalizacji i będzie motywacją do pracy nad poprawą swoich umiejętności.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.