Świetny czas Fight Academy Ostrołęka. Ostatnie występy robią wrażenie

Sporty walki 11 grudnia 2023 0 Komentarzy

Ostatni czas obfitował w fantastyczne występy fighterów Fight Academy Ostrołęka. Czas na podsumowanie występów, którymi ostrołęcki klub niewątpliwie może się pochwalić.

To świetny czas Marcela Piersy / fot. Fight Academy Ostrołęka

25 listopada w Płocku odbyła się gala Arena Fight Night. Znakomicie zaprezentował się Marcel Piersa, który pokonał na punkty miejscowego zawodnika, doprowadzając nawet do jego liczenia. 17-letni zawodnik pierwszy raz walczył bez kasku w walce półzawodowej, tym bardziej należą mu się brawa za taki występ. Do Marcela jeszcze wrócimy...

2 grudnia - ten dzień zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii Fight Academy. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski low kick Szymon Orzoł stoczył trzy walki i został wicemistrzem kraju. Wiktor Dmochowski tym razem musiał uznać wyższość zawodnika z Legionowa.

Były też walki na Pucharze DFN w Bartoszycach. Złoto zdobyli Sebastian JakubowskI, Marcel Piersa i Paweł Kamiński, brąz dołożył Kornel Dębowski. Walczyli też Dominik Bobiński, Dominik Jędraszczak, Mikołaj Piersa i Marcin Mróz.

I w końcu 9 grudnia - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie. Do rywalizacji przystąpiło pięciu zawodników Fight Academy. Bartosz Zapadka wygrał przed czasem z zawodnikiem Legia Fight Club, Dawid Jelito zwyciężył z zawodnikiem z Wyszkowa, Sebastian Jakubowski pokonał zawodnika z Ostrowi Mazowieckiej. Mikołaj Piersa stoczył pojedynek z zawodnikiem z klubu Body Prime, niestety przegrał przez krwawienie z nosa.

Podczas wieczornej gali walczył także Marcel Piersa, który wygrał na punkty z bardzo doświadczonym rywalem z Radzymina.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.