zdjecie 2298
zdjecie 2298

Świetny start i 20 medali Squatiny w Giżycku [ZDJĘCIA]

Pływanie 13 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Dwadzieścia medali, dwa puchary i wiele rekordów życiowych - to dorobek Squatiny Ostrołęka na XIV Wiosennych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. Odbyły się one w ubiegły weekend. Sprawdź listę dokonań pływaków z naszego miasta.

8-letnia Paulina Bieżuńska zdobyła puchar i tytuł najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej, a złożyły się na to cztery medale: trzy złote i srebrny w konkurencjach 100 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym, 100 m stylem klasycznym i 50 m stylem dowolnym. Wśród 9-latków medale zdobywali Maja Barańska (złoto na 100 m klasykiem) i Blanka Mulewska (dwa srebra i brąz).

W kategorii 10-latków medale zdobywali: Maja Wołosz - brąz na 100 m stylem klasycznym (do tego trzy miejsca tuż poza podium), Jakub Bieżuński (srebro na 50 m klasykiem i 50 m motylkiem oraz brąz na 100 m klasykiem). Medaliści wśród 11-latków: Weronika Jankowska - złoto na 50 m stylem klasycznym oraz srebro na 100 i 200 m tym samym stylem. Kapitalny występ zanotował Kamil Szporak, zdobył on cztery złote medale - na 100 m stylem zmiennym oraz 50, 100 i 200 m stylem klasycznym.

Udział w zawodach wzięli też 9-latkowie Kornelia Rusiłowicz i Alan Świderek oraz 11-letnia Patrycja Marcińczyk, którzy zajmowali pozycje poza podium, ale za to zanotowali nowe rekordy życiowe.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.