Święto futbolu! Walczyli o mistrzostwo powiatu ostrołęckiego [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 grudnia 2021 0 Komentarzy

Klub OTS Korona Ostrołęka zorganizował bardzo ciekawe turnieje dla dzieci - Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego dla rocznika 2011 i 2010 cieszyły się sporym zainteresowaniem i przyniosły dużo emocji. Mistrzostwo trafiło do Korony Ostrołęka i MKS Przasnysz.

18 grudnia w turnieju odbywającym się w hali im. Arkadiusz Gołasia (Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego, rocznik 2011) wzięło udział 9 zespołów, które rozgrywały 10 minutowe spotkania w systemie ligowym - każdy z każdym. Po 36 spotkaniach rozgrywek najlepsza okazała się drużyna OTS Korona Ostrołęka I, która to wygrała wszystkie swoje spotkania.

Podopieczni trenerów Piotra Karczewskiego, Kacpra Skierkowskiego i Bartosza Witkowskiego zagrali w składzie: Balińska Anna, Białobłocki Adam, Buchalski Szymon, Chojnowska Blanka, Dobkowski Alan, Póltorak Klaudiusz, Rolka Maciej.

Na podium znalazła się jeszcze jedna drużyna z Ostrołęki - APN I zajął 3. miejsce, plasując się tuż za drużyną FDP Ostrów Mazowiecka I.

Wśród 5 wyróżnionych zawodników w całym turnieju znalazło się 3 przedstawicieli klubów z Ostrołęki: najlepszy strzelec z 18 bramkami Szymon Buchalski, Klaudiusz Półtorak - najlepszy zawodnik (obaj z OTS Korona I) i Julian Żerański - najlepszy drybler z APN I. Najlepszy bramkarz reprezentował barwy Olimpii Zambrów I a najlepszy obrońca FDP Ostrów Mazowiecka I.

Klasyfikacja końcowa:

1. OTS Korona Ostrołęka I

2. FDP Ostrów Mazowiecka I

3. APN Ostrołęka I

4. Olimpia Zambrów I

5. APN Ostrołęka II

6. OTS Korona Ostrołęka II

7. OTS Korona Ostrołęka III (rocznik 2012)

8. Olimpia Zambrów II

9. FDP Ostrów Mazowiecka II.

19 grudnia drugi dzień turnieju - Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego, tym razem rocznika 2010. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które rozgrywały 12-minutowe spotkania w grupie - każdy z każdym. Po  spotkaniach grupowych rozegrano mecze o miejsca 1, 3, 5 i 7.

Najlepsza okazała się drużyna MKS Przasnysz pod opieką Damiana Słowika, która to wygrała w finale z OTS Koroną Ostrołęka II 2:1.

Podopieczni trenerów Piotra Karczewskiego, Kacpra Skierkowskiego i Bartosza Witkowskiego z OTS Korona II zagrali w składzie: Mierzejewski Aleksander, Kaczyński Michał, Chrzczonowski Antoni, Gumowski Szymon, Domian Kacper, Ryfa Krzysztof, Gwara Mateusz, Rajchenbach Tomasz.

Na najniższym stopniu podium znalazła się  drużyna APN II Ostrołęka, która to w w meczu przyjaźni pokonała zespół APN I Ostrołęka - obie drużyny prowadził trener Paweł Samsel.

Wśród pięciu wyróżnionych zawodników w całym turnieju znalazło się dwóch przedstawicieli klubów z Ostrołęki: najlepszy drybler Domian Kacper z OTS Korona II i najlepszy bramkarz Klemendorf Antoni z APN II, najlepszy zawodnik oraz strzelec to reprezentanci MKS-u Przasnysz, a najlepszym obrońcą turnieju został wybrany zawodnik Młodych Orłów z Pułtuska.

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Przasnysz

2. OTS Korona Ostrołęka II

3. APN Ostrołęka II

4. APN Ostrołęka I

5. OTS Korona Ostrołęka I

6. Młode Orły Pułtusk

7. Ostrovia Ostrów Mazowiecka

8. OTS Korona Ostrołęka III

- Dwudniowe święto dziecięcej piłki nożnej za Nami, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom i podmiotom, które wsparły nasze turnieje. Szczególnie chciałbym podziękować wszystkim rodzicom dzieciaków za pomoc w trakcie przed i po turnieju za pyszny poczęstunek oraz pogratulować wspaniałych pociech. Ogromne podziękowania dla Zarządu Klubu, wszystkich zawodników i trenerów za świetną atmosferę i postawę fair play oraz przybyłym kibicom za doping zespołów - mówi trener Piotr Karczewski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.