zdjecie 171

Święto siatkówki w hali Gołasia! Turniej czwórek z Nike Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Siatkówka 08 stycznia 2022 2 Komentarze

60 meczów, w których udział wzięło 70 zawodniczek, a co złożyło się na 7,5 godziny gry w siatkówkę - to podsumowanie turnieju minisiatkówki "czwórek", jaki odbył się 8 stycznia 2022 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Zwyciężyła ekipa Dębiny Nieporęt.

W rywalizacji młodych siatkarek w hali im. Gołasia najlepsza okazała się drużyna Dębiny Nieporęt. Drugie miejsce zajął zespół LOS Nowy Dwór Mazowiecki, a trzecie - pierwsza drużyna OTPS Nike Ostrołęka.

Kolejność końcowa i nagrody indywidualne w drużynach:

1. Dębina Nieporęt I – Aleksandra Leciejewska

2. Lokalny Ośrodek Sportowy „LOS” Nowy Dwór Mazowiecki I – Zuzanna Jasińska

3. Nike I Ostrołęka – Zuzanna Siudek

4. Olimp Mińska Maz./Saska Warszawa – Hanna Król

5. Viktoria Lubowidz – Martyna Gajewska

6. Dębina Nieporęt II – Wiktoria Szeliga-Kędziora

7. Los Nowy Dwór Maz. II – Helena Gawryłowicz

8. MOS WOLA Warszawa– Ada Jankiewicz

9. Mos Wola II Warszawa – Michelle Mogentale

10. Nike II Ostrołęka – Marta Listwoń

11. Olimp Mińska Maz. II – Bianka Telkowska

12. Nike III Ostrołęka – Weronika Jaskólska

MVP turnieju została Julia Czerwińska z Dębiny Nieporęt.  Najmłodsza zawodniczka turnieju to Patrycja Zielonka z Nike Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
20:32, 10 stycznia 2022

Natalia

Widziałam 2 ostatnie mecze Nike I - jest potencjał, ale po pierwsze: dziewczyny źle ustawiają się do przyjęcia zagrywki, powinien im ktoś podpowiedzieć gdzie mają się przesunąć. Rozgrywająca wszystkie piłki wrzuca na lewą stronę, tak się nie da wygrywać z dobrymi zespołami, bo zaraz trener przeciwniczek wysyła blok do atakującej w ciemno. Piłka musi pójść na prawo przynajmniej raz na jakiś czas. Rozgrywająca ładnie mięciutko dogrywa piłki, więc kilkanaście minut indywidualnego treningu wystarczy, żeby nauczyła się grać do tyłu i na boki. Mam świadomość, że w wieku 13 lat sport to jeszcze zabawa, ale zawodniczki z Nowego Dworu, pokazały, że w tym wieku można już przyjmować sposobem górnym  piłki zagrywane i atakowane przez zawodniczki Nike! Nieporęt pokazał, że  można rozgrywać piłki na różne strony. A nasza siatkówka, taka trzepakowa, bez reakcji w trakcie meczu na to co robi przeciwnik. Potencjał jest, ale trzeba zacząć od podstaw, a szczególnie od postawy siatkarskiej i poruszania się po boisku, bo aż oczy bolały;)


...
13:22, 11 stycznia 2022

Do Natali

Masz taką wiedzę aż szkoda się marnować na pisanie zacznij działać. Idź do prezesa niech cie zatrudni.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.