Świt Baranowo górą! Wygrana nad KS Wąsewo w starciu B Klasy

Piłka nożna 12 października 2024 2 Komentarze

W meczu pełnym emocji Świt Baranowo okazał się lepszy od KS Wąsewo. Spotkanie B Klasy zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Baranowska drużyna kolejny raz zaprezentowała się z dobrej strony. Na przerwę obie drużyny schodziły przy remisie 1:1, co zapowiadało zaciętą końcówkę. W drugiej połowie Świt Baranowo pokazał charakter i determinację. Skończyło się wygraną 3:2, a na listę strzelców po stronie ekipy Damiana Dąbrowskiego wpisali się Grzegorz Bieńkowski, Paweł Dziekoński oraz Kamil Gacioch.

Gospodarze zaprezentowali grę zespołową i zasłużenie cieszyli się z trzech punktów. To drugie zwycięstwo z rzędu drużyny Świtu, kolejny mecz za tydzień na wyjeździe z KS Pniewo.

Świt Baranowo - KS Wąsewo 3:2 (1:1)