Świt Baranowo pożegnał trenera. Kto zastąpi Dąbrowskiego?

Piłka nożna 23 lipca 2022 2 Komentarze

Świt Baranowo potwierdził pożegnanie z trenerem Damianem Dąbrowskim, który zrezygnował z zajmowanej funkcji. Kto będzie jego następcą? W gronie kandydatów wymieniane są nazwiska szkoleniowców z naszego regionu.

O tym, że trener Dąbrowski żegna się ze Świtem, pisaliśmy tutaj. O rozstaniu z trenerem oficjalnie poinformował także klub.

- Szkoleniowiec poinformował zarząd klubu oraz zawodników o swojej decyzji. Powodem jest podjęcie nowej pracy, która uniemożliwi Damianowi dalszą współpracę jako trener pierwszej drużyny. Zadeklarował też, że dalej pozostanie częścią drużyny i jeżeli nowe obowiązki pozwolą będzie wspierał klub swoim doświadczeniem i wiedzą. "DeDe" nadal pozostaje zawodnikiem naszej drużyny - poinformował KS Świt, przedstawiając też statystyki trenera:

  • 34 mecze ligowe
  • 17 zwycięstw
  • 6 remisów
  • 11 porażek

Kto zastąpi Damiana Dąbrowskiego? Wśród kandydatów na nowego trenera Świtu wymienia się kilku szkoleniowców z uznanymi nazwiskami w naszym regionie. Niektórzy mieli już okazję trenować seniorskie drużyny, dla innych byłby to debiut w tej roli. Jedno jest pewne - wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach, bo Świt niedługo planuje ruszyć z przygotowaniami.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
17:07, 26 lipca 2022

kibic

Podobno Laskowski Andrzej  

ocena: -         zgłoś
...
19:22, 26 lipca 2022

Baranowo

Tak ma przyjść inforacja pewna na 90 procent , negocjacje są jeszcze o 100złnie mogą dojść do porozumienia czy tysiąc bedzie zarabiał czy 900zł tak se gościu życzy  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.