Świt i Aldo Bartnik bez kompletu punktów

Piłka nożna 04 kwietnia 2015 Komentarzy

Świt Baranowo i Aldo Bartnik Myszyniec rozegrały kolejne mecze w ramach rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niestety, w ten przedświąteczny czas żadnemu z zespołów z powiatu ostrołęckiego nie udało się zdobyć trzech punktów.

Świt Baranowo i Aldo Bartnik Myszyniec rozegrały kolejne mecze w ramach rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niestety, w ten przedświąteczny czas żadnemu z zespołów z powiatu ostrołęckiego nie udało się zdobyć trzech punktów.

Piłkarze Świtu w Wielki Piątek podjęli na własnym stadionie zespół GKS Strzegowo. W pierwszej połowie inicjatywę mieli przyjezdni, którzy świetnie rozegrali jeden z rzutów rożnych, otwierając wynik meczu. Gola dla zespołu ze Strzegowa strzelił Mateusz Gawryszewski. Kibice gospodarzy na wyrównanie poczekać musieli naprawdę długo. W drugiej odsłonie spotkania Świt nadal nie potrafił strzelić bramki, aż do 90. minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wynik meczu strzałem głową ustalił Rafał Ogonowski. Warto dodać, że Świt wtedy grał w dziesiątkę po czerwonej kartce (za drugą żółtą) dla Mateusza Rybki.

Inne nastroje panują w Myszyńcu, gdzie miejscowy Aldo Bartnik w Wielką Sobotę zagrał z Żakiem Szreńsk. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli wicelidera rozgrywek - przyjezdni szybko strzelili pierwszego gola (Piotr Kołakowski), a jeszcze przed przerwą podwyższyli na 2:0 po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Damiana Szpindę. Po zmianie stron inicjatywę przejął Aldo Bartnik - gola kontaktowego strzelił Mateusz Krajza i wydawało się, że myszynieckich piłkarzy stać w tym meczu co najmniej na remis. Niestety, na dziesięć minut przed końcem meczu Żak strzelił trzeciego gola. Rozmiary porażki w 89. minucie zmniejszył jeszcze Mateusz Krajza, jednak to Żak Szreńsk powrócił do domu z kompletem punktów.

ŚWIT Baranowo 1-1 GKS Strzegowo

ŚWIT (skł. wyjściowy): Darmochwał - Fąk, J. Gąska, W. Gąska, Zarjewski - Lutrzykowski, Rybka, Ogonowski, Dobrzyński, Chodkowski - Wołejszo.

ALDO BARTNIK Myszyniec 2-3 ŻAK Szreńsk

ALDO BARTNIK (skł. wyjściowy): M. Lis - A. Warych, D. Kulas, Kobus, P. Lis - M. Warych, Balcerzyk, Sz. Kulas, Lemański, Wróblewski - Krajza.  

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.