Szalony mecz i wygrana Narwi! Zobacz wyniki i tabelę

Piłka nożna 28 września 2019 13 Komentarzy

Dziewięć goli padło w meczu Korony Szydłowo z Narwią Ostrołęka. Podopieczni Dariusza Narolewskiego byli o jedną bramkę skuteczniejsi i wygrali 5:4, odnosząc szóste zwycięstwo w sezonie. Wygrała również depcząca im po piętach Mławianka Mława - z KS CK Troszyn.

Piłkarze KS CK Troszyn mieli trudne zadanie, bowiem zagrali na wyjeździe z walczącą o najwyższe cele w okręgówce Mławianką Mława. Podopieczni Marcina Truszkowskiego przegrali na trudnym terenie 1:2.

Zwycięstwo, pozwalające na utrzymanie pozycji lidera, odniosła także ostrołęcka Narew. Narwianie zmierzyli się na wyjeździe z Koroną Szydłowo i był to mecz, w którym padło aż 9 goli. W pierwszych 45 minutach dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Przemysław Olesiński i Narew prowadziła 2:0. W drugiej połowie oglądać można było gola za golem (i co najmniej tyle samo kontrowersji sędziowskich). Ostatecznie Narew wygrała 5:4 po hat-tricku Olesińskiego i golach Igora Cychola i Mariusza Marczaka.

@

Po prostu w drugiej połowie chłopaki z Szydłowa zaczęli grać w piłkę,w pierwszej grali na miękkich nogach.Brawo Korona Szydłowo

teresa

Popelina w tabeli......Liderem jest Mławianka .....!Zgodnie z reglaminem.!

...
20:58, 28 września 2019

kibic

Masz  .racje z tabelą          .Po jakich piętach depcze Mławianka jak prowadzi w tabeli....!
Samopochwały.....!   Samozachwyt.!

...
21:57, 28 września 2019

Zanim zaczniecie udawać znawców zapoznajcie się z tym regulaminem o którym piszecie. Na "łączy nas piłka" jest tabela zgodna z regulaminem na który się powołujecie. Bramki w bezpośrednim meczu liczą się po rozegraniu rewanżu, po pierwszym meczu, jeśli jest remis, liczy się ogólny bilans bramkowy.
Stop z nienawiścią.

...
22:27, 28 września 2019

Gosc

W drugiej połowie zaczęli grać czy w drugiej połowie zaczęli sędziowie drukować już bez skrupułów, zastanawiam się gdzie są obserwatorzy PZPN jak można tak sedziwac bez konsekwencji. A jeśli chodzi o pierwsze miejsce to możemy dopiero powiedzieć po rewanzach.

...
00:22, 29 września 2019

Drapichrusty z komentarzy, jak nie ma dwoch rozegranych meczow, to decyduja bramki. Doksztalccie sie. Moze pora zdjac korki i wrocic do lawki szkolnej?

...
07:56, 29 września 2019

Gościu 2

Widocznie na stronie 90 minut się nie znają........

...
08:58, 29 września 2019

Trzeba wzmocnić się na wiosnę bramkarzem i środkowym obrońcą , może D. Jastrzębski z Korony ?

...
15:46, 29 września 2019

Na 90minut jest skrypt ktory automatycznie robi małą tabelę. Jest on słuszny, gdy są rozegrane dwa mecze pomiędzy zespołami. Tabela według związkowych zasad jest w Ekstranecie, czyli dostępna na mzpn.pl i na laczynaspilka.pl

...
16:16, 29 września 2019

z boku

Po co te wredne wpisy. Niech Mława jest na pierwszym. Narew ma udowodnić swoją grą na boiskach. Kto będzie pierwszy będziemy zapewne wiedzieli po 30 kolejce tzn.  w czerwcu 2020 r.
Przychylam się do wzmocnień na pozycji bramkarza i obrony. Kiepsko to wygląda. w ciągu kwadransa tracą różnicę 2-3 bramek. Druga sprawa wiek zawodników nie są to młodzi do 25 roku życia, przynajmniej 6 z 11. Widać brak zawodnikom  siły na 96 minut-niestety.
Co do sędziowania, jest tak, ponieważ czasami są ciche układy. A ciechanowski ma dobre relacje z płockim. Na awans czyha również Glinojeck, który w końcówce odpadł z baraży na rzecz Pułtuska. Szydłowo  gra dla Mławy, bo to prawie przedmieście tego miasta.

...
09:38, 30 września 2019

Potwierdzam większość składu Szydlowa to zawodnicy z Mławy, a sędziowie będą robili wszystko aby przeszła Mława i Glinojeck i trzeba uważać na ten mecz z Glinojeckiem bo prezes jest bardzo blisko Płockiego związku i słowo do kibiców Narwi przestańcie wyzywać sędziów bo to nie pomaga tylko bardzie ich wkurza .