zdjecie 330
zdjecie 330

Szczęśliwe Mikołajki kadetek Nike Ostrołęka (tabela)

Siatkówka 06 grudnia 2020 0 Komentarzy

Zawodniczki Nike Ostrołęka, grające w I lidze mazowieckiej kadetek, sprawiły kibicom i trenerowi Dariuszowi Werpachowskiemu mikołajkowy prezent, wygrywając 3:0 (25:18, 25:18, 25:20) ze Spartą Warszawa.

Zawodniczki Nike Ostrołęka, grające w I lidze mazowieckiej kadetek, sprawiły kibicom i trenerowi Dariuszowi Werpachowskiemu mikołajkowy prezent, wygrywając 3:0 (25:18, 25:18, 25:20) ze Spartą Warszawa.

- Mecz pełen emocji i równie zaskakujących akcji, które w większości były rozstrzygane na nasza korzyść. Zwycięstwo to, przybliża nas do upragnionej fazy play-off oraz utrzymania w 1 lidze - tak opisano to spotkanie na klubowej stronie na Faceboku.

Drużyna Nike zagrała w składzie: Aleksandra Zbrzeźna, Nina Prusaczyk , Małgorzata Biskup, Natalia Grala, Maja Sokołowska , Martyna Werpachowska , Natalia Dawid, Karolina Kośnik, Eliza Sobczak, Kinga Mieczkowska, Maja Obrębska, Amelia Napiórkowska, Nikola Krukowska, Paula Dąbkowska.

Tabela I ligi mazowieckiej kadetek:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1UKS Atena Warszawa102810306
2KS Metro Warszawa11279299
3NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki112372613
4UMKS MOS Wola Warszawa122282419
5LTS Legionovia Legionowo I111752019
6OTPS Nike Ostrołęka9831120
7MUKS Radomka Radom1010630
8MUKS Sparta Warszawa1000030
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.