Szczypiorniści Diamentu triumfowali w Siemiatyczach!

Piłka ręczna 11 grudnia 2018 5 Komentarzy

W dniach 7-9.12.2018  młodzi piłkarze ręczni z UKS „DIAMENT" Ostrołęka  uczestniczyli w XVII Turnieju o Puchar Podlasia w Piłce Ręcznej chłopców, który odbył się w Siemiatyczach. Ostrołęczanie zagrali znakomicie, wygrywając cały turniej.Zawodnicy, na co dzień uczniowie klasy sportowej  V D z SP Nr 10, pod opieką trenera Radosława Blocha zaliczyli bardzo udany występ. Po wygranych nad zespołami Czarnych Olecko, ŚKPR Świdnica i SP 8 Akademia Siódmiaka –Białystok chłopcy awansowali do finału, w którym pewnie pokonali zespół Varenos SC Varena z Litwy, wygrywając cały turniej.  

Świetny występ zaliczył Adam Głażewski, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Ponadto najlepszym zawodnikiem zespołu został Karol Bryk.

Chłopcy wystąpili w składzie: Filip Aleksiejuk, Gabriel Bieniek, Karol Bryk, Wiktor Damięcki, Adam Głażewski, Krzysztof Minota, Maciej Minota, Kamil Podolak, Antoni Rusinowski, Bartosz Szelkowski, Konrad Trzciński, Sebastian Woś, Kacper Żebrowski.

Władze klubu składają podziękowania dla Rady Miasta Ostrołęka na czele z przewodniczącym Wojciechem Zarzyckim za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu.

Klasyfikacja końcowa :

1. UKS Diament Ostrołęka
2. Varenos SC Varena (Litwa)
3. Czarni Olecko
4. SP 8 Akademia Siódmiaka -Białystok
5. UKS Jabłoń Kościelna
6. ŚKPR Świdnica
7. UKS Mikołajki
8. UKS Kangur Siemiatycze

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:26, 11 grudnia 2018

A

Brawo!

ocena: -         zgłoś
...
21:22, 11 grudnia 2018

Gość

Brawo Karol

ocena: 100%         zgłoś
...
09:04, 12 grudnia 2018

Kibic

Brawo Trenerze za zbudowanie DRUŻYNY, to najważniejsze. Gratulacje dla chłopaków, trzymajcie się zawsze razem, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego i będziecie odnosić same sukcesy. Tego właśnie brakuje naszej ostrołeckiej Trójce - DRUŻYNY...

ocena: -         zgłoś
...
18:12, 12 grudnia 2018

Gość

Kibic co Ty sie podniecasz dzieciecymi rozgrywkami? Piszesz o budowie druzyby jak w kazdej dyscyplinie byly "super druzyny" w mlodzikach a do seniorow dochodzilo ich ze dwoch. Tu trzeba pokory i wytrwalosci, ciezkiej pracy, to za kilka lat kilku moze bedzie dalej uprawialo sport.
Czego im zycze z serca

ocena: -         zgłoś
...
19:18, 12 grudnia 2018

A

Niech nawet dwóch dojdzie do seniorów też bedzie super.

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.