Szczypiorniści z Ostrołęki na obozie w Karpaczu

Piłka nożna 18 sierpnia 2020 0 Komentarzy

Młodzi szczypiorniści UKS Diament i Trójki Ostrołęka przebywali na obozie sportowym w Karpaczu. Trenowali na obiektach tamtejszego SMS. 

Młodzi szczypiorniści UKS Diament i Trójki Ostrołęka przebywali na obozie sportowym w Karpaczu. Trenowali na obiektach tamtejszego SMS. 

Tegorocznym miejscem obozu sportowego młodych piłkarzy piłkarzy ręcznych z UKS Diament Ostrołęka i Trójka Ostrołęka był Karpacz i jego obiekty Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Pod czujnym okiem trenerów Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha przez 10 dni zgrupowania grupa 25 chłopców szlifowała formę przed nadchodzącym sezonem.

Karpacz to doskonała baza wypadowa na piesze wyprawy górskie, więc chłopcy zaliczyli wejście na Szrenicę, Słonecznik czy Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy. Nie zabrakło również czasu na codzienne treningi na hali sportowej oraz wyjścia do aquaparku, czy zjazdów torem saneczkowym.

Z pewnością było to bardzo udane zgrupowanie, podczas którego chłopcy oprócz poznania walorów krajoznawczych polskich Karkonoszy bardzo ciężko pracowali nad podniesieniem formy sportowej, która z pewnością zaowocuje w tegorocznym sezonie ligowym

- podkreślają trenerzy. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.